Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 10. kola

Mladost (Ž) - Mladost (KP)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Grujić,Ramić,Šantić, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Mate Sučić(35 iz 11m),Zoran Kukec(50)

Sloga (KI) - Podravac (V)         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Karlica,Gregurina,Gađo, delegat: Grabovac
Strijelci:Gosti:Ivica Blaga(2),Dejan Krstitović(13)

Pitomača - Tomislav         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Karlovčan,Juriša,Kovačev, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Hrvoje Bedeković(6),Alen Zorić(17),Saša Crnec(31,87),Hrvoje Filipović(61),Ivan Presečan(78,90)

Čazma - Garić         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Ličinić Sa.,Valent, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Jurica Bošnjak(54) Gosti:Nikola Karanović(65,67),Božidar Vezmar(71)

Kalinovac - Hajduk         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Stošić,Vecko,Gomerčić, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Vjekoslav Belobrk(22,44,88)

Mladost (Mo) - Zdenka 91         4 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Špoljarić,Babić,Vidović, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Galinec Karlo (6,15),Vladimir Mlakar(18),Alen Szabo(42) Gosti:Mario Bališ(27 iz 11m)

Mladost (Čač) - Slatina         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Hruškar,Abdić,Miklečić, delegat: Knežević
Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(10) Gosti:Mladen Mađarić(56),Dario Petrović(78)

Kamen - Croatia         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Sminderovac,Guslov,Vugrač, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Damir Poplašen(86) Gosti:Darko Miličić(20),Nikola Suvajac(78) LISTA STRIJELACA: 16 GOLOVA Darko Miličić (Croatia) 15 GOLOVA Vjekoslav Belobrk (Kalinovac) 12 GOLOVA Ivica Blaga (Podravac) 8 GOLOVA Mladen Mađarić (Slatina) Hrvoje Bači (Sloga) 7 GOLOVA Ivan Lenard (Papuk) 5 GOLOVA Zdenko Lončarek (Slatina) Bojan Žalac (Garić) Mario Bališ (Zdenka) Luka Milković (Papuk)

Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 1081124-5 25
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 971126-5 22
3. Slatina SlatinaSlatina 970215-7 21
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 1062222-9 20
5. Pitomača PitomačaPitomača 1054119-6 19
6. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 951320-9 16
7. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 951318-10 16
8. Garić GarešnicaGarić 1051417-12 16
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 934214-17 13
10. Papuk OrahovicaPapuk 933315-18 12
11. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 93159-16 10