Bilten - III. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 7. kola

Krčevina - Zrinski (No)         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Nađ,Ević,Biškupović, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Nenad Kušljić(25 i 35)i Marko Kurdi(71),gosti:Pero Šošić(4 i 65).

Mladost (B) - Ćeralije         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Stojnović,Grđan,Garić, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:/,gosti:Mario Jozić(38 i 89)i Josip Kolić(65).

Meljani - Slavonac         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kemper,Todorović,Stojković, delegat: Ivica Mikić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dejan Trbojević(34 i 75),gosti:Dario Čavlović(45)i Dražen Borbaš(88).

Kozice - Miholjac         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Kokorić,Puškarić Marijana, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Kristijan Maturić(36),gosti:Dalibor Bičanić(50)i Milenko Beneš(62).

Grabić - Mladost 1930 (Čađ)         5 : 4 ( 2 : 0 )
Suci: Ugarković,Medved,Brdarić M., delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Velibor Gojić(20 i 55),Dragan Ostojić(10),Franjo Hudoletnjak(54 sa 11m)i Igor Razum(85),gosti:Ivan Štiglec(57,65 i 68)i Danko Šimunić(76). *****LISTA STRIJELACA***** 8 golova : Danijel Kubatov(Mladost-Bakić)i Danko Šimunić(Mladost-Čađavica),7 golova : Josip Kolić(Ćeralije),Anđelko Jaković(Ćeralije)i Ivan Štiglec(Mladost-Čađavica),6 golova : Vilson Gegić(Ćeralije),Ivan Galiot(Miholjac),Boris Zagorac(Kozice),Velibor Gojić(Grabić),Pero Šošić(Zrinski-Noskovci)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 761038-4 19
2. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 761020-5 19
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 740320-15 12
4. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 732221-17 11
5. Kozice KoziceKozice 731316-15 10
6. Krčevina Čađavački LugKrčevina 731316-19 10
7. Grabić GrabićGrabić 730418-26 9
8. Meljani Donji MeljaniMeljani 71247-17 5
9. Zrinski (No) NoskovciZrinski (No) 71159-27 4
10. Slavonac NovakiSlavonac 701611-31 1

Sljedeće kolo

Zrinski (No) - Mladost 1930 (Čađ), Noskovci, 20.10.2013. u 15,30
Miholjac - Grabić, Gornji Miholjac, 20.10.2013. u 15,30
Slavonac - Kozice, Novaki, 20.10.2013. u 15,30
Ćeralije - Meljani, Voćin, 3.11.2013. u 14,30
Krčevina - Mladost (B), Čađavački Lug, 20.10.2013. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.