Bilten - III. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 6. kola

Zrinski (No) - Grabić         2 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Stojnović,Šoltić,Mataković, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 25. Strijelci:domaći:Pero Šošić(14 sa 11m)i Perica Mijatović(80),gosti:Kristian Benko(57 i 84),Franjo Hudoletnjak(30 sa 11m),Velibor Gojić(65)i Luka Botić(68).

Mladost 1930 (Čađ) - Kozice         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kemper,Garić,Benko, delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Štiglec(40)i Tomica Sraka(60),gosti:Nebojša Medved(14)i Mirko Lovaković(49).

Miholjac - Meljani         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Ević,Stojković, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Galiot(18,68,78 i 88)i Milenko Beneš(90),gosti:/.

Slavonac - Mladost (B)         2 : 7 ( 1 : 2 )
Suci: Gebaj,Biškupović,Brdarić M., delegat: Igor Miklošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dražen Borbaš(30 i 80), gosti:Ivica Vuk(62 sa 11m,82 i 83),Ivan Hamaček(12 i 23)i Danijel Kubatov(74 i 86).

Ćeralije - Krčevina         11 : 2 ( 6 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša.Kokorić,Todorović, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Anđelko Jaković(30 sa 11m,52 i 67),Vilson Gegić(15 i 48),Valentino Tašić(23 i 44),Josip Perić š.i.3939(84 sa 11m i 90),Mario Jozić(43)i Josip Perić š.i. 15154(32),gosti: Marko Mudri(67). *****LISTA STRIJELACA***** 8 golova : Danijel Kubatov(Mladost-Bakić), 7 golova : Anđelko Jaković(Ćeralije)i Danko Šimunić(Mladost-Čađavica),6 golova : Josip Kolić(Ćeralije),Vilson Gegić(Ćeralije),Ivan Galiot(Miholjac),Boris Zagorac(Kozice)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 651035-4 16
2. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 651018-4 16
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 640220-12 12
4. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 632117-12 11
5. Kozice KoziceKozice 631215-13 10
6. Krčevina Čađavački LugKrčevina 621313-17 7
7. Grabić GrabićGrabić 620413-22 6
8. Meljani Donji MeljaniMeljani 61145-15 4
9. Zrinski (No) NoskovciZrinski (No) 61147-24 4
10. Slavonac NovakiSlavonac 60069-29 0

Sljedeće kolo

Krčevina - Zrinski (No), Čađavački Lug, 13.10.2013. u 16,00
Mladost (B) - Ćeralije, Bakić, 13.10.2013. u 16,00
Meljani - Slavonac, Donji Meljani, 13.10.2013. u 16,00
Kozice - Miholjac, Kozice, 13.10.2013. u 16,00
Grabić - Mladost 1930 (Čađ), Grabić, 13.10.2013. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.