Bilten - III. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 5. kola

Ćeralije - Zrinski (No)         9 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Gebaj,Nađ,Stojković, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Anđelko Jaković(17 sa 11m,43 i 63),Vilson Gegić(25 i 50),Josip Perić(64),Srećko Tunić(66)Valentino Tašić(79)i Josip Kolić(84),gosti:Perica Mijatović(42).

Krčevina - Slavonac         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Kemper,Garić,Brdarić M., delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:Marko Mudri(42),Žarko Gvozdić(44)i Marko Vrlika(69),gosti:Josip Jerešić(50).

Mladost (B) - Miholjac         1 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Srednoselac,Šoltić,Benko, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Danijel Kubatov(77),gosti:Milenko Beneš(68 i 75),Ivan Mlinarić(61)i Dalibor Bičanić(84).

Meljani - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Stojnović,Grgurić,Ramić P., delegat: Igor Miklošević
Gledatelja oko 25. Strijelci:domaći:Dejan Trbojević(37),gosti:Danko Šimunić(9 i 53)i Stjepan Novoselac(23).

Kozice - Grabić         5 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Jusup,Ević,Biškupović, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Boris Zagorac(25,47 sa 11m i 65) Zvonko Kiš(41)i Josip Hetrih60),gosti:Dragan Ostojić(10),Velibor Gojić(23),Borko Bjelajac(55)i Slobodan Ostojić(90). *****LISTA STRIJELACA***** 7 golova: Danko Šimunić(Mladost-Čađavica),6 golova : Josip Kolić(Ćeralija),Danijel Kubatov(Mladost-Bakić),Boris Zagorac(Kozice),5 golova: Josip Jerešić(Slavonac)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 541024-2 13
2. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 541013-4 13
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 531115-10 10
4. Mladost (B) BakićMladost (B) 530213-10 9
5. Kozice KoziceKozice 530213-11 9
6. Krčevina Čađavački LugKrčevina 521211-6 7
7. Meljani Donji MeljaniMeljani 51135-10 4
8. Zrinski (No) NoskovciZrinski (No) 51135-19 4
9. Grabić GrabićGrabić 51048-20 3
10. Slavonac NovakiSlavonac 50057-22 0

Sljedeće kolo

Zrinski (No) - Grabić, Noskovci, 6.10.2013. u 16,00
Mladost 1930 (Čađ) - Kozice, Čađavica, 6.10.2013. u 16,00
Miholjac - Meljani, Gornji Miholjac, 6.10.2013. u 16,00
Slavonac - Mladost (B), Novaki, 6.10.2013. u 16,00
Ćeralije - Krčevina, Voćin, 6.10.2013. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.