Bilten - III. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 2. kola

Radnik 1966 - Meljani         : ( : )
Suci: Tašić,Mandić,Kemper, delegat: Božo Vrbaslija


Krčevina - Tehničar         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Marović,Šimunović, delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći: Marko Kurdi(44)i Marko Vrlika (73), gosti:Damir Vukelić(75).

Vaška - Zrinski (NB)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Stojnović,Toni Virag,Jusup, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći : / gosti: Slaven Medved(1),

Slavonac - Miholjac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,M.Grgurić,Grubač, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko : 50. Strijelci:domaći: Dario Novosel(86),gosti: Jovica Beneš(17)i Ivan Galiot(62).

Mladost (B) - Kozice         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Sertić,Hrženjak,Kokorić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/, gosti:Marijan Božić(10),Darko Barišić(84)i Boris Cvetković(87). *****Lista strijelaca***** 3 gola : Denis Vukomanović(Kozice), 2 gola : Mario Kosorog(Dinamo),Boris Cvetković(Kozice),Damir Vukelić(Tehničar),Jovica Beneš (Miholjac) i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kozice KoziceKozice 22007-0 6
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 22003-0 6
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 11004-2 3
4. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 21013-3 3
5. Vaška VaškaVaška 21012-2 3
6. Krčevina Čađavački LugKrčevina 21012-3 3
7. Tehničar CabunaTehničar 20023-6 0
8. Mladost (B) BakićMladost (B) 10010-3 0
9. Slavonac NovakiSlavonac 20021-6 0

Sljedeće kolo

Kozice - Radnik 1966, Kozice, 11.9.2011. u 17,oo
Miholjac - Mladost (B), Gornji Miholjac, 11.9.2011. u 17,oo
Zrinski (NB) - Slavonac, Nova Bukovica, 11.9.2011. u 17,oo
Tehničar - Vaška, Cabuna, 11.9.2011. u 17,oo
Meljani - Dinamo (Č), Donji Meljani, 11.9.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.