Bilten - III. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 18. kola

Zrinski (No) - Mladost (B)         4 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Lončar,Ević M.,Minauf M., delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Perica Mijatović(30 i 33),Ante Mađarević(25)i Josip Zagorac(69),gosti:Ivan Santi(44)i Darijo Gracek(72).

Ćeralije - Kozice         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Stojnović,Ličinić Saša,Ramić P., delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Alen Simoni(19,36,53 i 76)i Vilson Gegić(64 i 70),gosti:/. NK Kozice je u skladu sa člankom 29 Pravilnika o nogometnim natjecanjima zatražio ispravak dijela izvješća sa utakmice jer je igraču Darku Barišić š.i.3754 u 37' upisan u rubriku bisključeni igrači zbog prigovora sucu,a trebalo je upisati nkao opomenuti igrač.U svom dopunskom izvješću glavni sudac utakmice istiće da se stvarno radi o opomeni a ne isključenju te da je došlo do pogreške prilikom pisanja zapisnika.U skladu sa člankom 29 Pravilnike o nogometnim natjecanjima HNS-a,vrši se ispravak zapisnika i o tome obavještavaju svi zainteresirani klubovi.

Slavonac - Grabić         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Minauf D.,Brdarić M.,Borovec A., delegat: Igor Miklošević
Gledatelja oko 55. Strijelci:domači:Danijel Smoković(65),Mateo Jerešić(72)i Alen Nikolaus(84),gosti:Velimir Gojić(89).

Miholjac - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Szebenji,Vidović F., delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 150. Strijelci:domači:Dalibor Bičanić(86 i 89)i Zvonko Gerenčir(34),gosti:/. *****LISTA STRIJELACA***** 23 gola : Anđelko Jaković(Ćeralije), 18 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 15 golova : Danijel Kubatov(Mladist-Bakić), 11 golova : Vilson Gegić(Ćeralije)i Ivan Štiglec(Mladost-Čađavica),10 golova: Alen Marović(Meljani)i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 17142148-12 44
2. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 17134078-14 43
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 17111558-37 34
4. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1792644-33 29
5. Grabić GrabićGrabić 1771936-52 22
6. Kozice KoziceKozice 17611035-47 19
7. Zrinski (No) NoskovciZrinski (No) 17521024-50 17
8. Krčevina Čađavački LugKrčevina 931516-24 10
9. Meljani Donji MeljaniMeljani 17231223-59 9
10. Slavonac NovakiSlavonac 17211436-70 7

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.