Bilten - III. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 14. kola

Dinamo (J) - Krčevina         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Sertić,Moslavac F., delegat: Strusa
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći :Lukanić (60). Gosti :/.

Slavonac - Plavi         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Dežmarić, delegat: Ličina
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći:/. Gosti :Dujmović (80).

Orešac - Meljani         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta, delegat: Zagorac
Gledatelja 40. Strijelci :Domaći :Ivanović (25 sa 11m). Gosti :Marović (10,65),Kralj(85).

Vaška - Grabić         3 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Pastuović, delegat: Holeš
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :A. Dvojak (32),Brezović (36,67)Brdarić (16 autogol). Gosti :Boc(30),Vuk(58).*** LISTA STRIJELACA***22 gola Marović Alen (3 KU) (Meljani) 20 Dokić Mateo (2 KU) (Dinamo) 19 Brezović Toni (Vaška) 14 Dujmović Dragan (2 KU) (PLAVI) 12 Gojmerac Željko (1 KU) (PLAVI) 11 Mikulčić Kristijan (PLAVI) 9 Jaković Gabrijel (Dinamo) Mudri Marko (2 KU) (Krčevina) 8 Lukanić Željko (3 KU) (Dinamo) 7 Sever Antonio (Krčevina) 6 Đurasek Antun (1 KU) (Krčevina) Horvat Antonijo (Slavonac) Hrgović Vedran (Slavonac) Matišić Nenad (Vaška) 5 Kokorić Danijel (Meljani) Košić Nikola (OREŠAC) 4 Pandur Dinko (Meljani) Zebec Kristijan (Dinamo) 3 Krpačić Darko (Meljani) Benko Kristian (Grabić) Borbaš Dražen (2 KU) (OREŠAC) Cigrovski Ivan (Krčevina) Dorčak Antonio (Dinamo) Dunković Matija (Krčevina) Dvojak Alen (Vaška) Granjaš Tomislav (Krčevina) Holec Juraj (PLAVI) Ivanović Goran (1 KU) (OREŠAC) Patača Ante (Krčevina) Sitar Dario (OREŠAC) Stupar Juraj (PLAVI) 2 Androš Matej (Dinamo) Boronjek Dominik (Grabić) Čavlović Dario (Slavonac) Gusić Josip (Dinamo) Ivanković Marijan (Slavonac) Karamarković Mladen (Krčevina) Klement Samir (1 KU) (Slavonac) Mađarić Ivan (Slavonac) Sitar Matej (OREŠAC) Vuk Željko (Grabić) 1 Brdarić Ivan (1 KU) (Vaška) Hanzlić Denis (OREŠAC) Trbojević Dejan (Meljani) Barišić Darko (Dinamo) Boc Andreas (Grabić) Brezec Hrvoje (Dinamo) Butek Tomislav (Slavonac) Čakanić Danijel (Vaška) Dokić Ivan (OREŠAC) Dujam Andrej (1 KU) (PLAVI) Dvojak Valentino (Vaška) Grgić Marko (Grabić) Hess Erik (Meljani) Ivanac Hrvoje (Vaška) Ivček Marin (Dinamo) Kaščel Marijan (OREŠAC) Klement Siniša (1 KU) (Slavonac) Klement Danijel (Slavonac) Kralj Željko (Meljani) Marković Ivica (1 KU) (Grabić) Novosel Dario (OREŠAC) Oužecky Matej (Krčevina) Ovžetski Kristijan (Krčevina) Pipić Darko (1 KU) (PLAVI) Repinac Nikola (PLAVI) Rižnik Mario (Meljani) Salaj Ivan (1 KU) (PLAVI) Salioski Steven (PLAVI) Sopjanac Tomislav (Dinamo) Stanić Ivan (Vaška) Starek Josip (OREŠAC) Sušac Edi (Grabić) Šagud Petar (Grabić) Trbojević Srđan (Meljani) Vincek Manuel (Vaška) 1 Autogol Bingula Antonijo (PLAVI) Brdarić Ivan (Vaška) Golubić Renato (Vaška) Hanzlić Denis (OREŠAC) Krpačić Darko (Meljani) Trbojević Dejan (Meljani)

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (J) JosipovoDinamo (J) 14101353-21 31
2. Plavi Jugovo PoljePlavi 1492348-17 29
3. Krčevina Čađavački LugKrčevina 1482438-15 26
4. Meljani Donji MeljaniMeljani 1482443-31 26
5. Slavonac NovakiSlavonac 1452726-33 17
6. Orešac OrešacOrešac 1451821-51 16
7. Vaška VaškaVaška 1441935-52 13
8. Grabić GrabićGrabić 14031113-57 3

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.