Bilten - III. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 10. kola

Zrinski (No) - Miholjac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gebaj,Ević I.,Borovec J., delegat: Holeš
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Saša Reksa(43).

Mladost 1930 (Čađ) - Slavonac         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Srednoselac,Brdarić M.,Culej, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Štiglec(30 i 58)i Danko Šimunić(45),gosti:Vedran Hrgović(18)i Dario Čavlović(49).

Grabić - Ćeralije         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Selenić,Mataković, delegat: -
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Franjo Hudoletnjak(21 iz 11m),Kristijan Benko(32) Gosti:Mario Jozić(63 iz 11m),Anđelko Jaković(68)

Kozice - Krčevina         : ( : )
Suci: Tašić,Biškupović,Pigler, delegat: Grabovac
Budući je NK Krčevina odustao od natjecanja u prvom dijelu proljetnog natjecanja,temeljem članka 61 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS sve utakmice iz prvog dijela natjecanja ostaju registrirane,a sve njegove utakmice drugog dijela natjecanja neće se registrirati po službenoj dužnosti 3:0 u korist njegovog protivnika.

Meljani - Mladost (B)         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Vukman D.,Garić,Đurasek, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Alen Marović(43 sa 11m,75 i 84), gosti:Danijel Kubatov(16 i 78)i Darijo Gracek(65). *****LISTA STRIJELACA***** 11 golova:Danijel Kubatov(Mladost-Bakić)i Danko Šimunić(Mladost-Čađavica),10 golova:Anđelko Jaković(Ćeralije)iIvan Štiglec(Mladost-Čađavica), 8 golova:Josip Kolić(Ćeralije),Milenko Beneš(Miholjac),Boris Zagorac(Kozice)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1091026-6 28
2. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1082049-7 26
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 1061331-19 19
4. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1052328-21 17
5. Kozice KoziceKozice 941422-20 13
6. Grabić GrabićGrabić 1041523-33 13
7. Krčevina Čađavački LugKrčevina 931516-24 10
8. Meljani Donji MeljaniMeljani 1023514-27 9
9. Zrinski (No) NoskovciZrinski (No) 1011810-38 4
10. Slavonac NovakiSlavonac 1001918-42 1

Sljedeće kolo

Meljani - Zrinski (No), Donji Meljani, 6.4.2014. u 16,oo
Mladost (B) - Kozice, Bakić, 6.4.2014. u 16,oo
Krčevina - Grabić, Čađavački Lug, 6.4.2014. u 16,oo
Ćeralije - Mladost 1930 (Čađ), Voćin, 6.4.2014. u 16,oo
Slavonac - Miholjac, Novaki, 6.4.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.