Bilten - Pioniri U-13

Rezultati utakmica 9. kola

Papuk - Munja         13 : 1 ( 6 : 0 )
Suci: Stojnović Z. , delegat:


Podravac (S) - Graničar Bušetina         3 : 3 ( 2 : 3 )
Suci: Srednoselac I., delegat:


Plavi - Mikleuš         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Brdarić M., delegat:


Slavonija - Suhopolje         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gebaj M., delegat:
**LISTA STRIJELACA**15 golova Šešet Luka (Rezovac) 13 Grdić Tin (Papuk) Česnik Matija (Suhopolje) 9 Munjeković Patricio (1 KU) (ŠN Graničar Bušetina) 8 Đurina Domagoj (Papuk) 7 Dumić Patrik (Suhopolje) Keleković Luka (Rezovac) Lazić Jakov (Papuk) 6 Kalem David (Papuk) Ljušaj Leo (Suhopolje) Trupina Antonio (Papuk) 5 Jurlina Emanuel (Papuk) Keleković Petra (Rezovac) Kralj Antonio (Slavonija) Laslo Miroslav (Rezovac) Ljušaj Romano (Suhopolje) Šantić David (Slavonija) 4 Metzger Mihael (Suhopolje) Nježić Mihael (2 KU) (Suhopolje) 3 Benković Josip (Podravac) Blašković Šimun (PLAVI) Brlas Martin (ŠN Graničar Bušetina) Buzuk Luka (Rezovac) Marić Filip (Podravac) Subotičanec Andrej (Rezovac) Yahya Eddy (Papuk) Šafran Lana (Suhopolje) Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 1 / 2 2 Butka Ante (Suhopolje) Jović Vito (Papuk) Krupa Lara (Mikleuš) Nerovčić Francisko (Mikleuš) Pranjić Tadeo (Mikleuš) Prpić Matej (PLAVI) Trezić Petar (ŠN Graničar Bušetina) Vida Gabriel (Munja) Černeli Filip (ŠN Graničar Bušetina) Šincek Mathias (Papuk) Šipoš Matej (Munja) 1 Bačmaga Matko (Munja) Brezovčan Robert Leon (Podravac) Držaić Sandi (Papuk) Dujam Andreas (PLAVI) Ferenčak Luka (1 KU) (Slavonija) Grgić Karlo (Podravac) Grgurić Josip (Munja) Hasanec Noa (PLAVI) Horvatić Mateo (Munja) Ivić Frančesko (Mikleuš) Jakočić Alen (Mikleuš) Kecman Rađenović Filip (PLAVI) Kovačević Leonardo (Podravac) Kukić Nikola (Rezovac) Lipai Marija (Rezovac) Mačić Josip (Mikleuš) Mikić Ivan (Podravac) Mikić Leo (Podravac) Mikić Iva (Podravac) Miloloža Zvonimir (Papuk) Mitrović Borna (Papuk) Pačarek Dominik (Munja) Sokolović Silvio (Rezovac) Srbić Leon (Slavonija) Zeman Sven (Papuk) Šešet Gabriel (Rezovac) Špoljarić Vedran (Papuk) Žiljak David (PLAVI) Živković Mihael (Rezovac

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 880057-5 24
2. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 860244-11 18
3. Rezovac RezovacRezovac 860243-17 18
4. Slavonija SladojevciSlavonija 850315-14 15
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 831412-19 10
6. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 831419-33 10
7. Mikleuš MikleušMikleuš 820612-37 6
8. Munja Veliki RastovacMunja 81078-39 3
9. Plavi Jugovo PoljePlavi 81079-44 3

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.