Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Mladost (V) - Turnašica         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko I.,Smrček I.,Gecaj, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Franjo Trupina(75 iz 11m) Gosti:Mario Sulimanac(25)

Sokol - Bilogorac         4 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Grlica,Horvatinović,Čubrlo, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja 30.Strijelci:Domaći:Mihael Lanščak(17,57),Miroslav Jezerčić(53,84 iz 11m) Gosti:Josip Popović(65),Ivan Zdeličan(75 iz 11m)

Podravec - Drava         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Vidalina,Košić,Majstorović D., delegat: Darko Herent
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Dario Erhatić(47) Gosti:Antonio Paulović(2),Mario Židak(8)

Dinamo (KD) - Sloga (DS)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Majstorović L.,Gomerčić,Žibreg, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:/Gosti:Jasmin Kršić(42,53)

Otrovanec - Aršanj         0 : 3 ( : )
Suci: Špiranec,Ferić,Mesarić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 50. Prekid u 68 minuti kod rezultata 1:1 jer je igrač domaćina br. 7 Matija Živko(š.i.7055)udario glavnog suca,pa se utakmica temeljem članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS registrira rezultatom 3:0(par-forfe)u korist NK "Aršanj" a protiv NK "Otrovanec" i igrača Matija Živko(š.i.7055) podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.Pozivaju se sve službene osobe da u roku od tri dana disciplinskom sucu dostave dopunska izvješća. *****LISTA STRIJELACA***** 10 golova:Saša Crnec(Turnašica),7 golova:Marko Podravac(Sloga),Stjepan Došlin(Podravec)Antonio Paulović(Drava),6 golova:Jasmin Kršić(Sloga)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Drava Terezino PoljeDrava 981018-4 25
2. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 961219-11 19
3. Turnašica TurnašicaTurnašica 953120-6 18
4. Sokol MilanovacSokol 953119-11 18
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 942317-16 14
6. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 922514-17 8
7. Aršanj SedlaricaAršanj 922511-16 8
8. Podravec DinjevacPodravec 921617-24 7
9. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 91355-15 6
10. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 91089-29 3

Sljedeće kolo

Turnašica - Aršanj, Turnašica, 7.4.2013. u 16,oo
Otrovanec - Sloga (DS), Sedlarica, 7.4.2013. u 16,oo
Dinamo (KD) - Drava, Kapela Dvor, 7.4.2013. u 16,oo
Podravec - Bilogorac, Dinjevac, 7.4.2013. u 16,oo
Sokol - Mladost (V), Milanovac, 7.4.2013. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.