Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Aršanj - Graničar (ŽL)         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Špiranec,Horvatinović,Šamu, delegat: Robert Cenger
Gledatelja:60.Strijelci:Domaći:Tomislav Mrak(20) Gosti:Ivan Krnjić(54),Predrag Počuć(66)

Podravec - Mladost (SG)         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Mesarić,Gecaj,Grlica, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja.30.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Ivan Stanec(33),Željko Munjeković(45)

Brana - St. Brezovica         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Lulić,Blažević T.,Šimon, delegat: Darko Herent
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Darko Markulin(38) Gosti:Miro Dujmović(25),Danijel Lukačević(35)

Sloga (DS) - Otrovanec         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar M.,Dermišek,Grđan, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja.50:Strijelci:Domaći:Ivica Ščulija(41),Dario Subota(65) Gosti:Marin Pavleković(6,86),Igor Babić(70)

Slaven - Bilogorac         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Štauduar,Grubač,Kožul, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja.30.Strijelci:Domaći:Saša Ivošević(65) Gosti:Filip Strunjak(10,76),Marko Strunjak(68),Josip Popović(71)

Dinamo (KD) - Sokol         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman D.,Majstorović,Vukman T., delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja.30.Strijelci:Domaći:Saša Ivanešić(21) Gosti:Zvonimir Grahovac(90) *****Lista strijelaca***** 9 golova : Josip Kolovica(Brana), 8 golova : Mario Jugović(Stara Brezovica), 7 golova : Tin Szabo(Sokol),Željko Mandić(Sloga) Saša Ivanešić(Dinamo) i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 981028-8 25
2. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 963025-8 21
3. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 952215-12 17
4. Brana BačevacBrana 942319-15 14
5. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 942317-18 14
6. Sokol MilanovacSokol 941426-13 13
7. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 933313-16 12
8. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 932422-15 11
9. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 922516-23 8
10. Aršanj SedlaricaAršanj 922513-27 8
11. Podravec DinjevacPodravec 920712-28 6
12. Slaven DetkovacSlaven 910811-34 3

Sljedeće kolo

Graničar (ŽL) - Sokol, Žlebina, 30.10.2011. u 14,3o
Bilogorac - Dinamo (KD), Velika Črešnjevica, 30.10.2011. u 14,3o
Otrovanec - Slaven, Otrovanec, 30.10.2011. u 14,3o
St. Brezovica - Sloga (DS), Brezovica, 30.10.2011. u 14,3o
Mladost (SG) - Brana, Stari Gradac, 30.10.2011. u 14,3o
Aršanj - Podravec, Sedlarica, 30.10.2011. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.