Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Turnašica - Kladare         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Vinovrški,Frajlić,Kapitan, delegat: Sreš
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Andrej Abramović(42),gosti:Dominik Maresić(76 i 81)i Renato Greguraš(59 sa 11m).

Sloga (DS) - Bilogorac         4 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Lješčak,Moslavac K.,Mesarić, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Igor Šokac(65 i 76 sa 11m),Jasmin Kršić(38)i Marko Podravac(85 sa 11m),gosti:Matej Tkalčec(15)i Josip Hampovčan(22).

Mladost (SG) - Brana         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Rešetar,Horvatinović, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 30. Prekid u 46'kod rezultata 1:0 jer gosti nisu imalin dovoljann broj igrača za nastavak utakmice,pa se utakmica na osnovu članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira rezultatom 3:0(par-forfe)u korist NK Mladost,a protiv NK Brana se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Otrovanec - Podravec         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Škudar,Smrček, delegat: Abalić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Graničar (ŽL) - Dinamo (KD)         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Lovreković Leopold,Jakupec, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Vedran Čizmić(12),gosti:Mateo Draganić(72 i 81 sa 11m)i Branimir Beneta(77). LISTA STRIJELACA:21 gol:MATEO DRAGANIĆ(Dinamo), 17 golova:Dominik Maresić(Kladare),12 golova:Matej Tkalčec(Bilogorac),10 golova:Ivan Đakić (Otrovanec),9 golova:Saša Ivanešić (Dinamo), Tomislav Kovačević(Sloga)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 980147-12 24
2. Turnašica TurnašicaTurnašica 970220-7 21
3. Podravec DinjevacPodravec 952227-6 17
4. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 950424-21 15
5. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 942328-21 14
6. Kladare KladareKladare 941433-35 13
7. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 924320-27 10
8. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 931517-30 10
9. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 911713-32 4
10. Brana BačevacBrana 901811-49 1

Sljedeće kolo

Kladare - Dinamo (KD), Kladare, 8.4.2018. u 16,3o
Graničar (ŽL) - Podravec, Žlebina, 8.4.2018. u 16,3o
Otrovanec - Brana, Otrovanec, 8.4.2018. u 16,3o
Mladost (SG) - Bilogorac, Stari Gradac, 8.4.2018. u 16,3o
Sloga (DS) - Turnašica, Dugo Selo, 8.4.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.