Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Podravec - Sloga (DS)         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Božić,Smrček M.,Pilinger, delegat: Blažević D.
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Filip Bastalić(30),Marko Vuri(42)i Stjepan Došlin(46),gosti:Jasmin Kršić(50).

Graničar (ŽL) - Kladare         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Grlica.Marinović,Oklopčić, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Antun Hodak(44 sa 11m)i Martin Šubić(82).

Otrovanec - Dinamo (KD)         4 : 5 ( 3 : 2 )
Suci: Špiranec,Martinušić,Melinčević, delegat: Hudi
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Danijel Dikšić(34 i 41 sa 11m), Marin Pavleković(39)i Sven Jambrišek(89), gosti:Mateo Draganić(1 i 61),Mato Iličić(19 i 81)i Marko Lacko(49 sa 11m).

Mladost (SG) - Croatia         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Lukačević,Mesarić,Horvatinović, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Vrbaslija(37 sa 11m), gosti:Alen Tandarić(30 sa 11m i 79).

Bilogorac - Aršanj         3 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Rešetar,Ivačić,Kovač S., delegat: Sreš
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Antonio Vidović(16 i 57)i Josip Martines(75),gosti:Stiven Begović(10 i 39)i Ivan Plivalić(12). LISTA STRIJELACA:10 golova:Matija Pavić(Croatia), 8 golova:Dominik Maresić(Kladare),Filip Bastalić (Podravec),7 golova:Josip Kolovica(Brana),Mato Iličić(Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Croatia GrabrovnicaCroatia 870132-8 21
2. Kladare KladareKladare 760125-10 18
3. Podravec DinjevacPodravec 860222-18 18
4. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 741214-15 13
5. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 732219-12 11
6. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 730426-20 9
7. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 722311-19 8
8. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 720514-20 6
9. Brana BačevacBrana 720517-33 6
10. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 703412-22 3
11. Aršanj SedlaricaAršanj 802613-28 2

Sljedeće kolo

Croatia - Bilogorac, Grabrovnica, 23.10.2016. u 16,oo
Dinamo (KD) - Mladost (SG), Kapela Dvor, 23.10.2016. u 16,oo
Kladare - Otrovanec, Kladare, 23.10.2016. u 16,oo
Sloga (DS) - Graničar (ŽL), Dugo Selo, 23.10.2016. u 16,oo
Brana - Podravec, Bačevac, 23.10.2016. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.