Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Brana - Podravec         5 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Lukačević M.,Lukinić, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Danijel Miota(43,45 i 75),Kruno Đapić(28)i Igor Miota(57),gosti:Filip Bastalić(20), Marko Presečan(47)i Matej Erhatić(61).

Otrovanec - Slaven         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Vidalina,Blažičević, delegat: Damir Blažević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Dragutin Rak(37,64 i 69), Saša Ivošević(47)i Mario Zagorac(90 sa 11m).

Bilogorac - Mladost (SG)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ferić,Grlica, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Damir Orenda(39 i 90),gosti: Tomislav Mrak(13 sa 11m i 85)i Brunon Borondić(57).

Aršanj - Dinamo (KD)         2 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Bošnjak,Smrček I., delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Barčan(65)i Marijo Peterfi(89),gosti:Saša Ivanešić(43,60 i 74)i Mato Iličić(30). LISTA STRIJELACA:14 zgoditaka : Dominik Maresić (Kladare)i Mato Iličić(Dinamo),10 zgoditaka: SašaIvanešić(Dinamo),8 zgoditaka: Damir Orenda (Bilogorac),Dragutin Rak(Slaven)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 770026-12 21
2. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 860234-10 18
3. Slaven DetkovacSlaven 750235-10 15
4. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 741212-14 13
5. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 730413-13 9
6. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 721422-16 7
7. Aršanj SedlaricaAršanj 721417-15 7
8. Brana BačevacBrana 71158-56 4
9. Podravec DinjevacPodravec 700710-31 0

Sljedeće kolo

Mladost (SG) - Aršanj, Stari Gradac, 25.10.2015. u 15,oo
Slaven - Bilogorac, Detkovac, 25.10.2015. u 15,oo
Podravec - Otrovanec, Dinjevac, 25.10.2015. u 15,oo
Kladare - Brana, Kladare, 25.10.2015. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.