Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Turnašica - Dinamo (KD)         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vinovrški,Tatić,Horvatinović, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Saša Crnec(14 sa 11m)i Tomislav Tišljar(62),gosti:Mihael Stubičar(28 i 65 sa 11m).

Podravec - Drava         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Teri,Brdarić L.,Majstorović I., delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Paulović(39,45 i 75)i Luka Paulović(59 sa 11m).

Otrovanec - Mladost (SG)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko M.,Cafuta,Zelenika, delegat: Ivica Mikić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Marin Pavleković(62 i 73),gosti:/. Protiv domaćin utakmice NK Otrovanec podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka, jer nije osigurao adekvatan stroj za pisanje zapisnika ,tako da se isti morao pisati rukom.

Aršanj - Kladare         2 : 4 ( 2 : 3 )
Suci: Grlica,Žabčić,Puškarić Maja, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Siniša Željeznjak(19)i Dražen Ivanović(40),gosti:Antonio Maresić(8),Hrvoje Kovač(15),Dominik Maresić(27)i Antun Hodak(53).

Bilogorac - Mladost (V)         1 : 5 ( 1 : 4 )
Suci: Matić,Majstorović D.,Gecaj, delegat: Krunoslav Hudi
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danijel Ivanović(10),gosti: Emanuel Šelember(23 i 52),Davor Jurić(15), Danijel Blažeković(36)i Igor Kovač(44). *****LISTA STRIJELACA***** 18 golova : Marin Pavleković(Otrovanec), 11 golova: Antonio Paulović(Drava),10 golova : Mihael Stubičar(Dinamo),8 golova : Saša Crnec(Turnašica)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 852118-16 17
2. Podravec DinjevacPodravec 851220-10 16
3. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 851221-13 16
4. Turnašica TurnašicaTurnašica 843120-8 15
5. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 850325-14 15
6. Drava Terezino PoljeDrava 842221-8 14
7. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 821513-22 7
8. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 820610-21 6
9. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 81257-18 5
10. Aršanj SedlaricaAršanj 802610-35 2

Sljedeće kolo

Mladost (V) - Turnašica, Vukosavljevica, 3.11.2013. u 14,30
Kladare - Bilogorac, Kladare, 27.10.2013. u 14,30
Mladost (SG) - Aršanj, Stari Gradac, 27.10.2013. u 14,30
Drava - Otrovanec, Terezino Polje, 27.10.2013. u 14,30
Dinamo (KD) - Podravec, Kapela Dvor, 27.10.2013. u 14,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.