Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Graničar (ŽL) - Dinamo (KD)         1 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Lulić,Šimon,Žabčić F., delegat: Marijan Sreš
Gledatelja.60.Strijelci:Domaći:Ivan Krnjić(22) Gosti:Saša Ivanešić(35,40,75),Matija Košutić(44 iz 11m)

Sokol - Slaven         6 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Vecko I.,Štauduar,Marović, delegat: Vlado Kolarić
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Tin Szabo(9),Josip Lanščak(14),Zvinimir Jakšić(35),Mihael Lanščak(54),Ivan Palfi(60),Strahinja Kepec(79) Gosti:Luka Rotim(17,47)

Bilogorac - Sloga (DS)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Horvatinović,Šamu, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja.60.Strijelci:Domaći:Marko Strunjak(31) Gosti:Marko Blažević(89)

Otrovanec - Brana         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Mesarić,Majstorović,Smrček I., delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja.60.Strijelci:Domaći:/Gosti:Josip Kolovica(46,55)

St. Brezovica - Podravec         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Teri,Šimunović,Grubač, delegat: Robert Cenger
Gledatelja.60.Strijelci:Domaći:Mario Jugović(10,15,50,52,73)Gosti:/

Mladost (SG) - Aršanj         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Botković,Matić,Grlica, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Davor Zelenbrz(10),Željko Crnčić(38),Ivan Stanec(40),Goran Štefančić(78) Gosti:/ *****Lista strijelaca***** 9 golova : Josip Kolovica(Brana), 8 golova : Mario Jugović(Stara Braezovica), 7 golova : Tin Szabo(Sokol),Željko Mandić(Sloga) 6 golova : Saša Ivanešić(Dinamo) i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 871026-8 22
2. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 853023-7 18
3. Brana BačevacBrana 842218-13 14
4. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 842212-10 14
5. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 841316-17 13
6. Sokol MilanovacSokol 840425-12 12
7. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 832320-12 11
8. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 823311-15 9
9. Aršanj SedlaricaAršanj 822412-25 8
10. Podravec DinjevacPodravec 820612-26 6
11. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 812512-22 5
12. Slaven DetkovacSlaven 810710-30 3

Sljedeće kolo

Aršanj - Graničar (ŽL), Sedlarica, 23.10.2011. u 15,3o
Podravec - Mladost (SG), Dinjevac, 23.10.2011. u 15,3o
Brana - St. Brezovica, Gradina, 23.10.2011. u 15,3o
Sloga (DS) - Otrovanec, Dugo Selo, 23.10.2011. u 15,3o
Slaven - Bilogorac, Brezovica, 23.10.2011. u 15,3o
Dinamo (KD) - Sokol, Kapela Dvor, 23.10.2011. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.