Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Kladare - Graničar (ŽL)         7 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Tomljenović,Škudar, delegat: Darko Ivačić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Ivan Kovač(78 i 83),Martin Šubić (13),Selvir Gjanić(16),Renato Greguraš(47),Ivan Debeljak(60)i Dominik Maresić(87),gosti:Zlatko Pavlek(63 i 88)i Josip Šoštar(75).

Dinamo (KD) - Otrovanec         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Lješčak,Moslavac K., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mateo Draganić(21,45 i 46),Mišel Bobo(85)i Mario Botić(87),gosti:Marino Dikšić(79).

Podravec - Mladost (SG)         9 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Lovreković Luka,Kapitan, delegat: Budiša
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:Dario Erhatić(14,55 i 57),David Blatarić(18),Mario Mikolčić(40),Antonio Erhatić (42),Luka Šanjek(43),Tomislav Mrak(53-autogol)i Matej Erhatić(64),gosti:/. Prekid u 67' jer gosti nemaju dovoljan broj igrača za nastavak utakmice,te se utakmica na osnovu članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira postignutim rezultatom a protiv NK Mladost se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Brana - Sloga (DS)         0 : 4 ( 0 : 4 )
Suci: Marinović,Jakupec, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:/,gosti:Tomislav Kovačević(7,20,22 i 26). Prekid u 46' jer domačin nema dovoljan broj igrača za nastavak utakmice,pa se utakmica na osnovu članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira postignutim rezultatom,a protiv NK Brana,se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Bilogorac - Turnašica         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Lukačević,Lovreković Leopold, delegat: Vargović
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:/,gosti:Andrej Abramović(21 i 70),Ivan Plivalić(25)i Marko Nemet(45). LISTA STRIJELACA:19 golova:MATEO DRAGANIĆ(Dinamo), 15 golova:Dominik Maresić(Kladare),11 golova: Matej Tkalčec(Bilogorac),10 golova:Ivan Đakić (Otrovanec),9 golova:Saša Ivanešić(Dinamo), Tomislav Kovačević(Sloga)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 870144-11 21
2. Turnašica TurnašicaTurnašica 870119-4 21
3. Podravec DinjevacPodravec 851227-6 16
4. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 850322-17 15
5. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 832324-19 11
6. Kladare KladareKladare 831430-34 10
7. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 823320-27 9
8. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 821514-30 7
9. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 811612-29 4
10. Brana BačevacBrana 801711-46 1

Sljedeće kolo

Turnašica - Kladare, Turnašica, 29.10.2017. u 14,3o
Sloga (DS) - Bilogorac, Dugo Selo, 29.10.2017. u 14,3o
Mladost (SG) - Brana, Stari Gradac, 29.10.2017. u 14,3o
Otrovanec - Podravec, Otrovanec, 29.10.2017. u 14,3o
Graničar (ŽL) - Dinamo (KD), Žlebina, 29.10.2017. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.