Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Bilogorac - Turnašica         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Brdarić L.,Ferić, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Mladost (V) - Aršanj         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Vukman D.,Košić,Majstorović I., delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Emanuel Šelimber(3 i 67),Davor Jurić(8),Mario Raptavi(22),Marko Pokupić(80)i Igor Kovač(90),gosti:Roki Balija(57).

Kladare - Otrovanec         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Grgurić,Božić,Gecaj, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Martin Šubić(76 i 81)i Antun Hodak(41),gosti:Marin Pavleković(3 i 66).

Mladost (SG) - Podravec         2 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Herent.,Tatić,Bošnjak, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko Strijelci:domaći:Danijel Kovačić(13)i Dalibor Švarbić(63),gosti:Dario Erhatić(41 i 60),Josip Martines(44 i 75)i Marko Filipović(67 sa 11m).

Drava - Dinamo (KD)         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman T.,Stanić,Puškarić Maja, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(17,60 i 68)i Krunoslav Mijatović(65),gosti:Mihael Stubičar(55 sa 11m). *****LISTA STRIJELACA***** 16 golova : Marin Pavleković(Otrovanec),8 golova : Antonio Paulović(Drava)i Mihael Stubičar(Dinamo),7 golova : Saša Crnec(Turnašica), 6 golova : Marko Filipović(Podravec)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravec DinjevacPodravec 751120-6 16
2. Turnašica TurnašicaTurnašica 742118-6 14
3. Kladare KladareKladare 742114-14 14
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 741216-12 13
5. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 740323-14 12
6. Drava Terezino PoljeDrava 732217-8 11
7. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 720511-20 6
8. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 720510-19 6
9. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 71246-13 5
10. Aršanj SedlaricaAršanj 70258-31 2

Sljedeće kolo

Turnašica - Dinamo (KD), Turnašica, 20.10.2013. u 15,30
Podravec - Drava, Dinjevac, 20.10.2013. u 15,30
Otrovanec - Mladost (SG), Otrovanec, 20.10.2013. u 15,30
Aršanj - Kladare, Sedlarica, 20.10.2013. u 15,30
Bilogorac - Mladost (V), Velika Črešnjevica, 20.10.2013. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.