Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Mladost (SG) - Graničar (ŽL)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Mesarić,T.Blažević,T.Vukman, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Željko Munjeković(31),Bruno Borondić(59)iGoran Štefančić(80), gosti:Predrag Počuć(24),

Aršanj - St. Brezovica         2 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Lulić,Grlica,Šimon, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Siniša Željeznak(50)i Tomislav Mrak(77);gosti:Slaven Turković(16)i Mario Jugović (43),

Podravec - Otrovanec         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Botković,Šamu,I.Smrček, delegat: Robert Cenger
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/ gosti:Darko Živko(23),Sven Jambrišak (67),

Brana - Bilogorac         5 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Medved,Sabljak,Štauduar, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Davor Boban(50i52),Igor Jurišić(36),Kruno Đapić(58)iJosip Kolovica(84), gosti: Mihael Kolar(13)

Sloga (DS) - Sokol         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: D.Vukman,Velić,Gecaj, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Ivica Ščulija(27), gosti:/

Slaven - Dinamo (KD)         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Teri,Grubač,Grgurić, delegat: Vlado Kolarić
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:DaliborJeremija(70,86i90 sa 11m) gosti:Saša Ivanešić(76 sa 11m), *****Lista bstrijelaca***** 7 golova : Željko Mandić(Sloga)i Josip Kolovica (Brana), 6 golova:Tin Szabo(Sokol), 5 golova:Slaven Turković(Stara Brezovica),Bruno Borondić(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 761022-8 19
2. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 743018-7 15
3. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 742112-8 14
4. Brana BačevacBrana 732216-13 11
5. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 731319-11 10
6. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 731312-16 10
7. Sokol MilanovacSokol 730419-10 9
8. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 723210-11 9
9. Aršanj SedlaricaAršanj 722312-21 8
10. Podravec DinjevacPodravec 720512-21 6
11. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 711511-21 4
12. Slaven DetkovacSlaven 71068-24 3

Sljedeće kolo

Graničar (ŽL) - Dinamo (KD), Žlebina, 16.10.2011. u 15,3o
Sokol - Slaven, Milanovac, 16.10.2011. u 15,3o
Bilogorac - Sloga (DS), Velika Črešnjevica, 16.10.2011. u 15,3o
Otrovanec - Brana, Otrovanec, 16.10.2011. u 15,3o
St. Brezovica - Podravec, Brezovica, 16.10.2011. u 15,3o
Mladost (SG) - Aršanj, Stari Gradac, 16.10.2011. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.