Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 6. kola

Graničar (ŽL) - Slaven         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špiranec,T.Vukman,Štauduar, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći.Predrag Počuć(7),Tomislav Marošević(76) Gosti:Miroslav Virovac(83)

Dinamo (KD) - Sloga (DS)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Mesarić,Majstorović,Gecaj, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Marijan Novosel(57) Gosti:/

Sokol - Brana         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Grubač,F.Žabčić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Tin Szabo(13,70 iz 11m,86) Gosti:Tomislav Božičević(36)

Bilogorac - Podravec         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: D.Vukman,Grlica,Šamu, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Petra Repinc(54 iz 11m),Mihael Kolar(81),Marko Strunjak(88) Gosti:Dario Erhatić(4)

Otrovanec - Aršanj         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lulić,Horvatinović,Šimon, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Marin Pavleković(54),Igor Babić(86) Gosti:Matija Jančijev(65)

St. Brezovica - Mladost (SG)         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Penava,Kelečić,Horvat, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja.60.Strijelci:Domaći:Alen Matić(15),Ivica Bilobrk(74) Gosti:Tomislav Štefančić(29),Bruno Borondić(34) *****Lista strijelaca***** 7 golova : Željko Mandić(Sloga), 6 golova : Josip Kolovica(Brana),Tin Szabo (Sokol) i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 651019-7 16
2. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 642016-5 14
3. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 632110-8 11
4. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 631211-13 10
5. Sokol MilanovacSokol 630319-9 9
6. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 62319-8 9
7. Brana BačevacBrana 622211-12 8
8. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 621318-11 7
9. Aršanj SedlaricaAršanj 621310-19 7
10. Podravec DinjevacPodravec 620412-19 6
11. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 611410-16 4
12. Slaven DetkovacSlaven 60065-23 0

Sljedeće kolo

Mladost (SG) - Graničar (ŽL), Stari Gradac, 9.10.2011. u 16,oo
Aršanj - St. Brezovica, Sedlarica, 9.10.2011. u 16,oo
Podravec - Otrovanec, Dinjevac, 9.10.2011. u 16,oo
Brana - Bilogorac, Gradina, 9.10.2011. u 16,oo
Sloga (DS) - Sokol, Dugo Selo, 9.10.2011. u 16,oo
Slaven - Dinamo (KD), Brezovica, 9.10.2011. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.