Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

Bilogorac - Otrovanec         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Grlica,Martinušić, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Josip Martines(69),gosti:Danijel Dikšić(21 sa 11m i 41),Matej Erdelji(64)i Darko Živko(79).

Aršanj - Graničar (ŽL)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Presečan,Horvatinović,Tkalac, delegat: Sreš
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Kristijan Kiš(59).

Croatia - Podravec         7 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Dežmarić,Kovač S.,Knežević, delegat: Budiša
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Matija Pavić(30,49 i 60),Petar Marović(68 i 87),Marko Balažić(8)i Matija Poropatić(81),gosti:/.

Dinamo (KD) - Brana         10 : 2 ( 5 : 1 )
Suci: Vargović,Pilinger,Loparac M., delegat: Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mato Iličić(4,24,25 i 44),Matija Sambol(70,77 i 89),Bobo Mišel(42),Mateo Draganić (55)i Darko Feketija(82),gosti:Josip Kolovica(38)i Danijel Miota(52).

Kladare - Sloga (DS)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Rešetar,Moslavac K.,Godeč Krešimir, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Zdravko Bujanić(11 sa 11m)i Dominik Maresić(78),gosti:Stjepan Ivšić(38), Tomislav Kovačević(47)i Jasmin Kršić(60), LISTA STRIJELACA:7 golova:Matija Pavić(Croatia), 6 golova:Filip Bastalić(Podravec),5 golova:Marko Balažić(Croatia),Danijel Miota(Brana),Mato Iličić (Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Croatia GrabrovnicaCroatia 540121-6 12
2. Podravec DinjevacPodravec 540117-15 12
3. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 531111-11 10
4. Kladare KladareKladare 430113-7 9
5. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 422010-7 8
6. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 421114-8 7
7. Brana BačevacBrana 520313-23 6
8. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 410314-14 3
9. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 41036-9 3
10. Aršanj SedlaricaAršanj 50149-18 1
11. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 50148-18 1

Sljedeće kolo

Brana - Kladare, Bačevac, 2.10.2016. u 16,oo
Podravec - Dinamo (KD), Dinjevac, 2.10.2016. u 16,oo
Graničar (ŽL) - Croatia, Žlebina, 2.10.2016. u 16,oo
Otrovanec - Aršanj, Otrovanec, 2.10.2016. u 16,oo
Mladost (SG) - Bilogorac, Stari Gradac, 2.10.2016. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.