Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

Aršanj - Turnašica         0 : 6 ( 0 : 0 )
Suci: Vinovrški,Smrček I.,Gecaj, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:/,gosti:Saša Crnec(64,69 i 89),Dubravko Jakupec(68 i 81)i Elvis Tandarić(46).

Bilogorac - Otrovanec         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Horvatinović,Bošnjak, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:Marko Strunjak(17),gosti:Marin Pavleković(57,70 i 83).

Mladost (V) - Podravec         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Brdarić L.,Žabčić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Davor Šipek(12),Dario Erhatić(50)i Marko Filipović(63). Utakmica je Odlukom Povjerenika za natjecanje nakon provedenog postupka registrirana postignutim rezultatom a protiv glavnog suca i delegata podnijeta je prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Kladare - Dinamo (KD)         4 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Blažević T.,Smrček M.,Duvnjak, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Maresić(2 sa 11m i 49 sa 11m),Danijel Maltarić(9)i Ivan Arapinac(88),gosti:Mihael Stubičar(60 i 69 sa 11m)i Matija Košutić(64).

Mladost (SG) - Drava         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Grlica,Ferić,Tatić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Paulović(26 i 56)i Vedran Radošević(90). *****LISTA STRIJELACA***** 12 golova : Marin Pavleković(Otrovanec),7 golova : Saša Crnec(Turnašica),6 golova: Mihael Stubičar(Dinamo),5 golova : Antonio Paulović(Drava)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Turnašica TurnašicaTurnašica 540117-5 12
2. Podravec DinjevacPodravec 540115-4 12
3. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 53118-8 10
4. Kladare KladareKladare 531111-12 10
5. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 530218-9 9
6. Drava Terezino PoljeDrava 521211-6 7
7. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 52038-12 6
8. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 51045-12 3
9. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 51043-10 3
10. Aršanj SedlaricaAršanj 50144-22 1

Sljedeće kolo

Turnašica - Drava, Turnašica, 6.10.2013. u 16,00
Dinamo (KD) - Mladost (SG), Kapela Dvor, 6.10.2013. u 16,00
Podravec - Kladare, Dinjevac, 6.10.2013. u 16,00
Otrovanec - Mladost (V), Otrovanec, 6.10.2013. u 16,00
Aršanj - Bilogorac, Sedlarica, 6.10.2013. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.