Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

St. Brezovica - Graničar (ŽL)         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gašparić,Kožul,F.Žabčić, delegat: Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Jugović(67i68)iStjepan Brođanac(20),gosti:Romeo Šajin(43)i Predrag Počuć (53),

Mladost (SG) - Otrovanec         3 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Vidović,Majstorović,Šamu, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Željko Munjeković(26 sa 11m,30) i Vedran Huđek(37), gosti:Slaven Tišljar(17i43),

Aršanj - Bilogorac         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Botković,Brlas Marin,Smrček I., delegat: Erhatić
Gledatelja oko 50. Strijelci: domaći: Matija Jančijev(40i60), gosti:Petar Marović(42),

Podravec - Sokol         2 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Mesarić,T.Vukman,Grlica, delegat: Herent
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Dubravko Kvesić(66)i Ivan Sokec(79),gosti:Tin Szabo(14i58),Strahinja Kepec(16), Stipan Vidović(35)i Dragan Đurđević(63),

Brana - Dinamo (KD)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: D.Vukman,T.Blažević,Gecaj, delegat: Kolarić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Igor Jurišić(12), gosti:Marijan Novosel(21),

Sloga (DS) - Slaven         8 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Lulić,Grubač,Šimon, delegat: Grahovac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Željko Mandić(14,45,67i69),Stjepan Ivšić(27),Ivica Ščulija(63),Dejan Prajo(84)iIvica Miličević(87 sa 11m), gosti:Zdravko Gradinjanin(44), *****Lista strijelaca***** 7 golova : Željko Mandić(Sloga), 6 golova : Josip Kolovica(Brana), 4 gola : Slaven Turković(Stara Brezovica), Vedran Huđek(Mladost),Strahinja Kepec(Sokol) i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 550017-5 15
2. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 541014-3 13
3. Brana BačevacBrana 522110-9 8
4. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 52218-7 8
5. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 521218-10 7
6. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 521210-13 7
7. Aršanj SedlaricaAršanj 52129-17 7
8. Sokol MilanovacSokol 520316-8 6
9. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 51317-7 6
10. Podravec DinjevacPodravec 520311-16 6
11. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 50147-15 1
12. Slaven DetkovacSlaven 50054-21 0

Sljedeće kolo

Graničar (ŽL) - Slaven, Žlebina, 2.10.2011. u 16,oo
Dinamo (KD) - Sloga (DS), Kapela Dvor, 2.10.2011. u 16,oo
Sokol - Brana, Milanovac, 2.10.2011. u 16,oo
Bilogorac - Podravec, Velika Črešnjevica, 2.10.2011. u 16,oo
Otrovanec - Aršanj, Otrovanec, 2.10.2011. u 16,oo
St. Brezovica - Mladost (SG), Brezovica, 2.10.2011. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.