Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

Mladost (SG) - Graničar (ŽL)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Grlica,Martinušić,Lukinić, delegat: Damir Blažević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Bruno Borondić(23)i Dalibor Švarbić(52),gosti:Goran Zgazivoda(19 i 87).

Bilogorac - Podravec         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Kajić,Godeč Krešimir,Knežević, delegat: Krunoslav Hudi
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Josip Martinez(85 sa 11m) gosti:Filip Bastalić(45 i 46)i Antonio Majdandžić(49).

Aršanj - Brana         3 : 6 ( 2 : 1 )
Suci: Presećan,Melinčević, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Ivan Plivalić(10),Josip Hampovčan (12)i Matija Gašparić(77),gosti:Josip Kolovica (20, 61 i 81 sa 11m),Danijel Miota(66 i 69)i Igor Miota (71).

Croatia - Sloga (DS)         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Lukačević,Pilinger, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Matija Poropatić(11 i 39),Matija Pavić(5),Marko Balažić(47)i Marijan Tržić(71 sa 11m) gosti:Tomislav Kovačević(70).

Dinamo (KD) - Kladare         1 : 6 ( 1 : 2 )
Suci: Bošnjak,Godeč Karlo, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mateo Draganić(3),gosti:Martin Šubić(33 i 81),Antun Hodak(65 i 72),David Mihaljević(19)i Dominik Maresić(60). LISTA STRIJELACA: 4 gola: Filip Bastalić (Podravec),Marko Balažić(Croatia),Danijel Miota (Brana),3 gola:Dominik Mesarić(Kladare),Josip Kolovica(Brana)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 330011-4 9
2. Podravec DinjevacPodravec 330010-5 9
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 320110-5 6
4. Brana BačevacBrana 320110-9 6
5. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 311111-8 4
6. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 21105-3 4
7. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 31116-8 4
8. Aršanj SedlaricaAršanj 30126-10 1
9. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 20022-5 0
10. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 30033-10 0
11. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 20023-10 0

Sljedeće kolo

Sloga (DS) - Dinamo (KD), Dugo Selo, 18.9.2016. u 16,3o
Brana - Croatia, Bačevac, 18.9.2016. u 16,3o
Podravec - Aršanj, Dinjevac, 18.9.2016. u 16,3o
Graničar (ŽL) - Bilogorac, Žlebina, 18.9.2016. u 16,3o
Otrovanec - Mladost (SG), Otrovanec, 18.9.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.