Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

Otrovanec - Graničar (ŽL)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vidović,Majstorović,Brlas Marin, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Sven Jambrišek(34), gosti: Ivan Krnjić(65 sa 11m),

St. Brezovica - Bilogorac         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Teri,Vinovrški,Horvat, delegat: Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danijel Lukačević(15),Ivan Bilobrk(34),Predrag Čađavčan(60 sa 11m),Slaven Turković(77)i Stjepan Brođanac(83),gosti:/

Mladost (SG) - Sokol         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Botković,Smrček I.,Vukman T., delegat: Špondreht
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Smiljanić(37 sa 11m)i Željko Munjeković(80),gosti:Jurica Kajić(35),

Aršanj - Dinamo (KD)         2 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Mesarić,Grlica,Šamu, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Siniša Željeznjak(66)i Miroslav Štikar(74),gosti:Zlatko Pavlek(1i37)iJurica Košutić(45),

Podravec - Slaven         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman D.,Štauduar,Šimon, delegat: Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dario Erhatić(65i83),Stjepan Došlin(21)i Josip Jakupec(56),gosti:/

Brana - Sloga (DS)         2 : 6 ( 1 : 3 )
Suci: Vecko I.,Žabčić F.,Gecaj, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Josip Kolovica(15 sa 11m i 48), gosti:Željko Mandić(3i8),Krešimir Petrović(34), Kristijan Kršić(58)Dejan Prajo(87)i Ivica Miličević(88), *****Lista strijelaca***** 4 gola : Slaven Turković(Stara Brezovica) i Josip Kolovica(Brana), 3 gola : Željko Mandić(Sloga),Dario Erhatić (Podravec),Krešimir Petrović(Sloga),Siniša Željeznak(Aršanj),Vedran Huđek(Mladost),Marin Pavleković(Otrovanec i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 330011-1 9
2. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 330011-1 9
3. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 32106-4 7
4. Podravec DinjevacPodravec 32018-6 6
5. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 311110-8 4
6. Aršanj SedlaricaAršanj 31117-7 4
7. Brana BačevacBrana 31117-7 4
8. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 30304-4 3
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 31024-11 3
10. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 30124-10 1
11. Sokol MilanovacSokol 30032-6 0
12. Slaven DetkovacSlaven 30032-11 0

Sljedeće kolo

Graničar (ŽL) - Sloga (DS), Žlebina, 18.9.2011. u 16,3o
Slaven - Brana, Brezovica, 18.9.2011. u 16,3o
Dinamo (KD) - Podravec, Kapela Dvor, 18.9.2011. u 16,3o
Sokol - Aršanj, Milanovac, 18.9.2011. u 16,3o
Bilogorac - Mladost (SG), Velika Črešnjevica, 18.9.2011. u 16,3o
Otrovanec - St. Brezovica, Otrovanec, 18.9.2011. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.