Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 21. kola

Sokol - Graničar (ŽL)         4 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Grgurić M.,Stanić,Blažević T., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Josip Lanščak(6 sa 11m i 25 sa 11m),Mihael Lanščak(13)i Strahinja Kepec(43), gosti:Tomislav Marošević(62)i Saša Mesec(84),

Dinamo (KD) - Bilogorac         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman D.,Košić,Žabčić F., delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Saša Ivanešić(16)i Marijan Novosel(53),gosti:Petar Repinc(72 sa 11m i Vinko Ilić(86),

Slaven - Otrovanec         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Medved,Horvat,Vidalina, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Saša Ivošević(1), gosti:Marin Pavleković(5),

Sloga (DS) - St. Brezovica         11 : 2 ( 5 : 0 )
Suci: Trupina,Grubač,Žabčić M., delegat: Damir Grahovac
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Jasmin Kršić(28i53),Ivica Ščulija(39i55),Marko Podravac(60i64),Ivica Miličević(15 sa 11m),Josip Perić(20),Kristijan Kršić(43),Krešimir Petrović(51)i Dario Subota(87) gosti:Mario Jugović(63i79),

Brana - Mladost (SG)         8 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Ugarković,Vukman T.,Gecaj, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Dragan Poplašen(15,24,75i85),Josip Kolovica(23i88),Denis Rajnović(49)i Davor Boban(67), gosti:Robert Puh(77i79)iGoran Štefančić(22),

Podravec - Aršanj         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Mesarić,Grlica,Smrček I., delegat: Ivica Pavić
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Jasmin Vanđija(40)i Stefan Živodinović(84), gosti:Matija Gašparić(43),Miroslav Štukar(53)i Tomislav Mrak(65), *****LISTA STRIJELACA***** 23 gola : Mario Jugović(Stara Brezovica), 22 gola : Josip Kolovica(Brana), 16 golova : Marin Pavleković(Otrovanec), Strahonja Kepec(Sokol), 15 golova : Saša Ivanešić(Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 21154264-27 49
2. Sokol MilanovacSokol 21133569-32 42
3. Brana BačevacBrana 21106559-38 36
4. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 21104753-40 34
5. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 21104740-44 34
6. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 2195761-43 32
7. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 2175933-40 26
8. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 21651035-47 23
9. Podravec DinjevacPodravec 21711338-59 22
10. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 2157932-53 22
11. Aršanj SedlaricaAršanj 21561036-56 21
12. Slaven DetkovacSlaven 21321622-63 11

Sljedeće kolo

Graničar (ŽL) - Podravec, Žlebina, 27.5.2012. u 17,3o
Aršanj - Brana, Sedlarica, 27.5.2012. u 17,3o
Mladost (SG) - Sloga (DS), Stari Gradac, 27.5.2012. u 17,3o
St. Brezovica - Slaven, Brezovica, 27.5.2012. u 17,3o
Otrovanec - Dinamo (KD), Otrovanec, 27.5.2012. u 17,3o
Bilogorac - Sokol, Velika Črešnjevica, 27.5.2012. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.