Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Slaven - Dinamo (KD)         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Šamu,Svirkovski,Lukinić, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Predrag Počuć(14)i Nenad Počuć(24), gosti:Marko Lacko(80).

Podravec - Aršanj         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Brlas J.,Horvatinović,Kovač S., delegat: Krunoslav Hudi
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:/,gosti:Matija Jančijev(42),Marko Malčec(57)i Mario Barčan(67).

Kladare - Bilogorac         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Ferić,Kovač D.,Grlica, delegat: Damir Blažević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dominik Maresić(33 i 46),Matija Jakupec(40)i Antonio Antolović(87),gosti:Andrej Halilović(70).

Brana - Otrovanec         0 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Lukačević M.,Vampovac,Lješčak, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Darko Živko(14 i 39),Matija Keserica(42 i 70)i Matej Tkalčec(75). LISTA STRIJELACA : 3 zgoditka : Mato Iličić (Dinamo)i Dominik Maresić(Kladare),2 zgoditka : Damir Orenda (Bilogorac),Saša Ivošević (Slaven), Mario Barčan (Aršanj),Darko Živko(Otrovanec), Matija Keserica(Otrovanec)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 22007-2 6
2. Slaven DetkovacSlaven 22004-2 6
3. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 21016-3 3
4. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 21015-2 3
5. Aršanj SedlaricaAršanj 21014-2 3
6. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 21015-4 3
7. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 10010-4 0
8. Brana BačevacBrana 10010-5 0
9. Podravec DinjevacPodravec 20020-7 0

Sljedeće kolo

Bilogorac - Brana, Velika Črešnjevica, 13.9.2015. u 17,oo
Aršanj - Kladare, Sedlarica, 13.9.2015. u 17,oo
Dinamo (KD) - Podravec, Kapela Dvor, 13.9.2015. u 17,oo
Mladost (SG) - Slaven, Stari Gradac, 13.9.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.