Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Graničar (ŽL) - Brana         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Orač,Horvat,Kelečić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Krnjić(44),gosti:Darko Salopek(8),

Sloga (DS) - Podravec         2 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Grgurić,Dermišak,Srednoselac, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Željko Mandić(63)i Krešimir Petrov ić(72 sa 11m),gosti:Matej Erhatić(37 sa 11m),Ivica Kovačić(43),Davor Šipek(83)i Dario Erhatić(87).

Slaven - Aršanj         2 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Mesarić,Penava,F.Žabčić, delegat: Vlado Kolarić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći: Saša Ivošević(15 i 27),gosti: Siniša Željeznak(12i 69)i Danijel Željeznak(67).

Dinamo (KD) - Mladost (SG)         0 : 5 ( 0 : 5 )
Suci: D.Vukman,Majstorović,Dežmarić, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Vedran Huđek(5,28i 36), Goran Štefančić(33)i Bruno Borondić(41),

Sokol - St. Brezovica         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: A.Vidović,T.Vukman,Gecaj, delegat: Robert Cenger
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/, gosti:Slaven Turković(14i 25)

Bilogorac - Otrovanec         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Lulić,Grlica,Šamu, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Blažen Jakovljević(25)i Marko Strunjak(73),gosti:Marin Pavleković(4,32i 59). *****Lista strijelaca***** 3 gola: Vedran Huđek(Mladost),Slaven Turković(Stara Brezovica)i Marin Pavleković(Otrovanec) 2 gola: Josip Kolovica(Brana),Krešimir Petrović(Sloga),Saša Ivošević(Slaven),Siniša Željeznak(Aršanj),Bruno Borondić(Mladost),Goran Štefančić(Mladost),Marko Strunjak(Bilogorac) i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 22009-0 6
2. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 22006-1 6
3. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 22005-3 6
4. Brana BačevacBrana 21105-1 4
5. Aršanj SedlaricaAršanj 21105-4 4
6. Podravec DinjevacPodravec 21014-6 3
7. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 20203-3 2
8. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 20114-5 1
9. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 20114-6 1
10. Sokol MilanovacSokol 20021-4 0
11. Slaven DetkovacSlaven 20022-7 0
12. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 20021-9 0

Sljedeće kolo

Otrovanec - Graničar (ŽL), Otrovanec, 11.9.2011. u 17,oo
St. Brezovica - Bilogorac, Brezovica, 11.9.2011. u 17,oo
Mladost (SG) - Sokol, Stari Gradac, 11.9.2011. u 17,oo
Aršanj - Dinamo (KD), Sedlarica, 11.9.2011. u 17,oo
Podravec - Slaven, Dinjevac, 11.9.2011. u 17,oo
Brana - Sloga (DS), Bačevac, 11.9.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.