Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 19. kola

Podravec - Brana         7 : 0 ( 7 : 0 )
Suci: Marinović,Grlica,Aragović, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Marko Vuri(20 i 23),Dario Erhatić (11 sa 11m),Mario Presečan(15),Stjepan Došlin(30), Matej Erhatić(38)i Antonio Erhatić(42),gosti:/. Utakmica je prekinuta u 46 minuti jer gosti nisu imali dovoljan broj igrača za nastavak utakmice,pa se ista temeljem članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjma HNS registrira postignutim rezultatom, a protiv NK Brana se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Sloga (DS) - Otrovanec         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ivačić,Godeč Krešimir,Vučemilović, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Matej Dejak(65 i 80),Denis Rajnović (42 sa 11m)i Jasmin Kršić(75 sa 11m),gosti:Marino Dikšić(33)i Matija Keserica(69).

Kladare - Mladost (SG)         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vinovrški,Blažičević,Lovreković Luka, delegat: D.Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Renato Greguraš(34 sa 11m,43 sa 11m i 65 sa 11m),Dominik Mesarić(74)i Martin Šubić(80), gosti:Robert Puh(20).

Dinamo (KD) - Bilogorac         5 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Rešetar,Kovač S.,Moslavac K., delegat: Budiša
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Mateo Draganić(8 i 22),Saša Ivanešić(14),Darko Feketija(20)i Marko Lacko(45), gosti:/.

Croatia - Graničar (ŽL)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Tomljenović,Smrček M.,Knežević, delegat: Abalić
gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Matija Poropatić(13)i Matija Pavić (42),gosti:Matija Čubrilo(43). LISTA STRIJELACA: 21 gol:DOMINIK MARESIĆ(Kladare), 18 golova:Matija Pavić(Croatia),17 golova: Mateo Draganić(Dinamo),14 golova:Robert Puh(Mladost), Josip Kolovica(Brana)i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Croatia GrabrovnicaCroatia 18161172-18 49
2. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 18122457-38 38
3. Podravec DinjevacPodravec 18122446-35 38
4. Kladare KladareKladare 18112564-33 34 (-1)
5. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1891862-43 28
6. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 1876542-30 27
7. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 18621037-46 20
8. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 18441030-58 16
9. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 18421226-48 14
10. Brana BačevacBrana 18201627-90 6
11. Aršanj SedlaricaAršanj 1002814-38 2

Sljedeće kolo

Podravec - Croatia, Dinjevac, 28.5.2017. u 17,3o
Graničar (ŽL) - Dinamo (KD), Žlebina, 28.5.2017. u 17,3o
Bilogorac - Kladare, Velika Črešnjevica, 28.5.2017. u 17,3o
Mladost (SG) - Sloga (DS), Stari Gradac, 28.5.2017. u 17,3o
Otrovanec - Brana, Otrovanec, 28.5.2017. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.