Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Graničar (ŽL) - Podravec         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Lukačević,Godeč Karlo,Smutni, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Vedran Čizmić(39)i Željko Tambić (50),gosti:Matej Erhatić(19),Hrvoje Grlica(61 sa 11m)i Davor Šipek(68).

Bilogorac - Croatia         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Rešetar,Smrček,Godeč Krešimir, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danijel Ivanović(58),gosti:Alen Tandarić(14 sa 11m).

Mladost (SG) - Dinamo (KD)         6 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Božić,Grlica,Horvatinović, delegat: Budiša
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Robert Puh(29,64 sa 11m i 90), Željko Munjeković(15),Tomislav Mrak(77)i Mario Vrbaslija(89),gosti:Mateo Draganić(57 i 70).

Otrovanec - Kladare         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Ivačić,Moslavac K.,Aragović, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Matija Keserica(30,32 i 67)i Marko Živko(48),gosti:Dominik Maresić(42).

Brana - Sloga (DS)         4 : 10 ( 2 : 5 )
Suci: Cafuta,Blažičević,Knežević, delegat: Sreš
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Josip Kolovica(25,32,61 i82 sa 11m) gosti:Marko Podravac(2,7 i 13),Matej Marković(45 i 85),Igor Šokac(56 i 73),Jasmin Kršić(20),Ivan Vojvodić(76)i Marijan Novosel(87). LISTA STRIJELACA: 20 golova:DOMINIK MARESIĆ (Kladare),17 golova: Matija Pavić(Croatia), 14 golova: Josip Kolovica(Brana),13n golova: Igor Šokac(Sloga),Filip Bastalić(Podravec),Robert Puh (Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Croatia GrabrovnicaCroatia 17151170-17 46
2. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 17112453-36 35
3. Podravec DinjevacPodravec 17112439-35 35
4. Kladare KladareKladare 17102559-32 31 (-1)
5. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 1776441-25 27
6. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1781857-43 25
7. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 1762935-42 20
8. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 1744930-53 16
9. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 17421125-46 14
10. Brana BačevacBrana 17201527-83 6
11. Aršanj SedlaricaAršanj 1002814-38 2

Sljedeće kolo

Podravec - Brana, Dinjevac, 21.5.2017. u 17,3o
Sloga (DS) - Otrovanec, Dugo Selo, 21.5.2017. u 17,3o
Kladare - Mladost (SG), Kladare, 21.5.2017. u 17,3o
Dinamo (KD) - Bilogorac, Kapela Dvor, 21.5.2017. u 16,30
Croatia - Graničar (ŽL), Grabrovnica, 21.5.2017. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.