Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 17. kola

Slaven - Graničar (ŽL)         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Graša,Vidalina,Žabčić F., delegat: Goran Abalić
gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Josip Božić(11)i Savo Injac(30) gosti:Ivan Krnjić(6)i Saša Mesec(65),

Sloga (DS) - Dinamo (KD)         5 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Vukman D.,Sabljak,Tadić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dario Subota(30i 72),Ivica Ščulija(6),Ivica Miličević(41 sa 11m)i Kristijan Kršoć(50),gosti:Matej Rudec(25 sa 11m i 57),

Brana - Sokol         2 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Stojnović,Grubač,Žabčić M., delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Davor Boban(16)i Josip Kolovica (40),gosti:Strahinja Kepec(3i 83),Josip Lanšćak (11)i Mihael Lanšćak(65),

Podravec - Bilogorac         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Grlica,Vukman T.,Blažević T., delegat: Darko Tkalčec
Gladatelja oko 60. Strijelci:domaći:Stefan Živadinović(66), gosti:Marko Strunjak(63i 69),Petar Repinc(28)i Ivan Šagolj(52),

Aršanj - Otrovanec         2 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Mesarić,Stanić,Gecaj, delegat: Darko Herent
Gladatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danijel Šolo(40)i Siniša Železnjak(43),gosti:Marin Pavleković(54)i Dražen Kakša(72),

Mladost (SG) - St. Brezovica         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Orač,Brlas,Košić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja okon 50. Strijelci:domaći:Robert Puh(6)i Željko Munjeković(24),gosti:Mario Jugović(78), *****LISTA STRIJELACA***** 16 golova : Josip Kolovica(Brana), 15 golova : Mario Jugović(Stara Brezovica), 13 golova : Strahinja Kepec(Sokol), 12 golova : Marin Pavleković(Otrovanec),Ivan Krnjić(Graničar) i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 17124146-18 40
2. Sokol MilanovacSokol 17103455-24 33
3. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1794442-19 31
4. Brana BačevacBrana 1776442-29 27
5. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1774645-32 25
6. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1773729-42 24
7. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 1764730-38 22
8. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 1763826-31 21
9. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 1747625-39 19
10. Aršanj SedlaricaAršanj 1746727-39 18
11. Podravec DinjevacPodravec 17511129-48 16
12. Slaven DetkovacSlaven 17211416-53 7

Sljedeće kolo

Graničar (ŽL) - Mladost (SG), Žlebina, 29.4.2012. u 17,oo
St. Brezovica - Aršanj, Brezovica, 29.4.2012. u 17,oo
Otrovanec - Podravec, Otrovanec, 29.4.2012. u 17,oo
Bilogorac - Brana, Velika Črešnjevica, 29.4.2012. u 17,oo
Sokol - Sloga (DS), Milanovac, 29.4.2012. u 17,oo
Dinamo (KD) - Slaven, Kapela Dvor, 29.4.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.