Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 16. kola

Graničar (ŽL) - St. Brezovica         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Grlica,Brlas,Žabčić F., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Marković(6), gosti:Saša Mesec(61-autogol),

Otrovanec - Mladost (SG)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Lulić,Stanić,Majstorović, delegat: Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/ gosti:Robert Puh(7i50)i Bruno Borondić(68),

Bilogorac - Aršanj         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman D.,Smrček I.,Blažević T., delegat: Sreš
Gledatelja 55. Strijelci:domaći:Ivan Šagolj(43i58)i Matija Domitrović(90),gosti:Siniša Željeznak(53),

Sokol - Podravec         2 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Šamu,Gecaj,Kožul, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Miroslav Jezerčić(23)iStrahinja Kepec(44),gosti:Matija Presečan(52)i Ivan Šokec(54),

Dinamo (KD) - Brana         1 : 6 ( 1 : 3 )
Suci: Mesarić,Horvat,Vidalina, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Zlatko Dijak(3), gosti:Dragan Poplašen(4i54),Josip Kolovica(44i85),Darko Markulin(30)i Davor Boban (75),

Slaven - Sloga (DS)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Grubač,Vukman T.,Žabčić M., delegat: Pavić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/ gosti:Kristijan Kršić(15), *****LISTA STRIJELACA***** 15 golova : Josip Kolovica(Brana), 14 golova : Mario Jugović(Stara Brezovica), 11 golova : Saša Ivanešić(Dinamo),Marin Pavleković(Otrovanec),Strahinja Kepec(Sokol),Ivan Krnjić(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 16114144-17 37
2. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1694341-17 31
3. Sokol MilanovacSokol 1693451-22 30
4. Brana BačevacBrana 1676340-25 27
5. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1673627-37 24
6. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1664640-30 22
7. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 1662824-29 20
8. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 1654726-37 19
9. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 1646623-37 18
10. Aršanj SedlaricaAršanj 1645725-37 17
11. Podravec DinjevacPodravec 16511028-44 16
12. Slaven DetkovacSlaven 16201414-51 6

Sljedeće kolo

Slaven - Graničar (ŽL), Detkovac, 22.4.2012. u 17,oo
Sloga (DS) - Dinamo (KD), Dugo Selo, 22.4.2012. u 17,oo
Brana - Sokol, Bačevac, 22.4.2012. u 17,oo
Podravec - Bilogorac, Dinjevac, 22.4.2012. u 17,oo
Aršanj - Otrovanec, Sedlarica, 22.4.2012. u 17,oo
Mladost (SG) - St. Brezovica, Stari Gradac, 22.4.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.