Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 13. kola

Otrovanec - Sveti Đurađ         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Grgurić,Premec,Matić, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Dražen kakša(4 iz 11m),Ivan Makvić(20) Gosti:Matija Gudlin(9)Ivan Feketija(50)

Aršanj - Kladare         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Botković,Franjo Trupina, delegat: Kodrić
Strijelci:Gosti:Danijel Kumer(17,52),Miroslav Ivanec(75),Krunoslav Tišljar(88)

Turnašica - Orešac         17 : 2 ( 7 : 1 )
Suci: Majkl Brlas,Marin Brlas,Debeljak, delegat: Grahovac
Strijelci:Domaći:Dubravko Abramović(15,67),Mario Sulimanac(18,75,84),Dubravko Jakupec(26),Ivan Sučić(30,42,58 iz 11m)Željko Kaić(32,64,69),Matija Golić(40),Mario Puh(54,79),Antonio Tandarić(65,81) Gosti:Ivan Tepeš(28,47)

Mladost (SG) - Podravec         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Orač,Makvić,Košić, delegat: Burcar
Strijelci:Domaći:Robert Gajski(3),Bruno Borondić(9,62),Goran Štefančić(18),Dalibor Švarbić(59) Gosti:Dubravko Kvesić(81) ****************LISTA STRIJELACA************ 19 golova Igor Bajser (SVETI ĐURAĐ) 11 golova Zdravko Bujanić(KLADARE) 9 golova Mario Jugović(OREŠAC),Željko Kaić(TURNAŠICA),Dubravko Kvesić(PODRAVEC)

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 12110143-7 33
2. Turnašica TurnašicaTurnašica 12100259-18 30
3. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 1280425-18 24
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1262439-20 20
5. Podravec DinjevacPodravec 1241733-41 13
6. Aršanj SedlaricaAršanj 1232734-33 11
7. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 1213812-36 6
8. Orešac OrešacOrešac 12021015-87 2

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Mladost (SG), Sveti Đurađ, 24.5.2009. u 17,30
Podravec - Turnašica, Dinjevac, 24.5.2009. u 17,30
Orešac - Aršanj, Suhopolje, 24.5.2009. u 17,30
Kladare - Otrovanec, Kladare, 24.5.2009. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.