Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 12. kola

Graničar (ŽL) - Bilogorac         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Grgurić M.,Žabčić M.,Košić, delegat: Sreš
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Ivan Krnjić(30,76 iz 11m) Gosti:Marko Strunjak(45),Jakovljević(54)

Sokol - Otrovanec         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Sertić,Marović,Vencl, delegat: Đuračić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Josip Lanščak(22),Tin Szabo(38) Gosti:Marin Pavleković(1)

Dinamo (KD) - St. Brezovica         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gašparić,Vukman T.,Hrženjak, delegat: Špoljar
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Marko Lacko(28),Saša Ivanešić(67) Gosti:Danijel Lukačević(10)

Slaven - Mladost (SG)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Mesarić,Velić,Mandić, delegat: Budiša
Gledatelja 40.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Zoran Ivošević(31 ag),Bruno Borondić(51)

Sloga (DS) - Aršanj         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Šamu,Grubač,Horvat, delegat: Pavić
Gledatelja 30.Strijelci:Domaći:Ščulija Ivica(6),Prajo Dejan(59,71) Gosti:Šolo Danijel(10)

Brana - Podravec         4 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Vukman D.,Žabčić F.,Kokorić, delegat: Abalić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Dragan Poplašen(53),Josip Kolovica(60),Denis Rajnović(64),Darko Salopek(78) Gosti:Ivica Kovačić(84),Darijo Erhatić(88) *****LISTA STRIJELACA***** 11 golova : Saša Ivanešić(Dinamo), 10 golova : Mario Jugović(Stara Brezovica),Josip Kolovica(Brana)i Marin Pavleković(Otrovanec), 9 golova : Strahinja Kepec(Sokol),Tin Szabo(Sokol),Bruno Borondić(Mladost)i t.d. 11 golova : Saša Ivanešić(Dinamo), 10 golova : Mario Jugović(Stara Brezovica),Josip Kolovica(Brana)i Marin Pavleković (Otrovanec), 9 golova : Strahinja Kepec(Sokol),Tin Szabo (Sokol) i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 1293036-14 30
2. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1283132-10 27
3. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1272325-21 23
4. Sokol MilanovacSokol 1271442-16 22
5. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 1262423-18 20
6. Brana BačevacBrana 1254327-21 19
7. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1243529-24 15
8. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 1234517-27 13
9. Aršanj SedlaricaAršanj 1233621-32 12
10. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 1223718-34 9
11. Podravec DinjevacPodravec 1230916-37 9
12. Slaven DetkovacSlaven 12101111-43 3

Sljedeće kolo

Brana - Graničar (ŽL), Gradina, 25.3.2012. u 14,oo
Podravec - Sloga (DS), Pitomača, 25.3.2012. u 16,3o
Aršanj - Slaven, Sedlarica, 25.3.2012. u 16,3o
Mladost (SG) - Dinamo (KD), Stari Gradac, 25.3.2012. u 16,3o
St. Brezovica - Sokol, Brezovica, 25.3.2012. u 16,3o
Otrovanec - Bilogorac, Otrovanec, 25.3.2012. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.