Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 12. kola

Kladare - Podravec         6 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Majstorovi L.,Gobac,Marinović, delegat: Stošić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dominik Maresić(15,29 i 68),Martin Šubić(49),Renato Greguraš(80)i Antun Hodak(87 sa 11m),gosti:Davor Šipek(6).

Dinamo (KD) - Brana         8 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Trupina,Moslavac F.,Strusa A., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mateo Draganić(13,20,59,66 i 68), Mato Iličić(40 i 54)i Jozo Iličić(24),gosti:Josip Kolovica(53).

Graničar (ŽL) - Bilogorac         3 : 0 ( : )
Suci: Majstorović L.,Kos, delegat: Minauf
NK Bilogorac nije imao dovoljan broj igrača za početak utakmice,pa se utakmica u skladu sa člankom 56 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira po službenoj dužnosti sa 3:0(par-forfe)u korist NK Graničar,a protiv NK Bilogorac se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Otrovanec - Turnašica         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,Smrček M., delegat: Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Đakić(42 sa 11m),gosti: Mario Sulimanac(11 sa 11m).

Mladost (SG) - Sloga (DS)         3 : 6 ( 1 : 4 )
Suci: Lovreković Luka,Kapitan,Horvatinović, delegat: Strusa
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Bruno Borondić(40),Željko Munjaković(55)i Željko Crnčić(85),gosti:Jasmin Kršić (2,16,19 i 80),Marijan Novosel(22)i Endi Župan-Vrekić(65 sa 11m).

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 12101163-18 31
2. Turnašica TurnašicaTurnašica 1282230-12 26
3. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1263343-32 21
4. Podravec DinjevacPodravec 1262431-16 20
5. Kladare KladareKladare 1252547-45 17
6. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 1250725-34 15
7. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 1235425-31 14
8. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 1241727-42 13
9. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 1221917-37 7
10. Brana BačevacBrana 1221918-59 7

Sljedeće kolo

Mladost (SG) - Kladare, Stari Gradac, 29.4.2018. u 17,oo
Sloga (DS) - Otrovanec, Dugo Selo, 29.4.2018. u 17,oo
Turnašica - Graničar (ŽL), Turnašica, 29.4.2018. u 17,oo
Bilogorac - Dinamo (KD), Sedlarica, 29.4.2018. u 17,oo
Brana - Podravec, Bačevac, 29.4.2018. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.