Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Kladare - Turnašica         2 : 6 ( 1 : 4 )
Suci: Ivačić,Mesarić,Zelenika, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Martin Šubić(23)i Dominik Maresić(66),gosti:Martin Kalenik(5 i 32),Dubravko Jakupec(27),Antonio Tandarić(39), Tomislav Lach(60)i Leon Rabađija(79).

Mladost (V) - Mladost (SG)         7 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Čubrlo,Duvnjak, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Kovač(2 i 50),Ivica Jurić(25 i 26),Danijel Blažeković(54 i 69)i Marinko Didović(70 sa 11m),gosti:Dalibor Švarbić(73)i Vedran Huđek(83 sa 11m).

Bilogorac - Drava         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Šamu,Ferić,Jugović, delegat: Herent
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Paulović(60)i Luka Paulović(73 sa 11m).

Aršanj - Dinamo (KD)         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vukman D.,Horvatinović,Bošnjak, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Slaven Zišljar(10)i Matija Gašparić(54),gosti:Ivan Sabo(6-autogol),Saša Ivanešić(12)i Kristijan Pakšec(70).

Otrovanec - Podravec         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Grlica,Smrček M.,Vukman T., delegat: Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Davor Oberan(20 sa 11m),gosti: Filip Bastalić(27 i 59)i Mateo Bošnjak(13). *****LISTA STRIJELACA***** 18 golova:Marin Pavleković(Otrovanec), 14 golova:Antonio Paulović(Drava), 10 golova:Mihael Stubičar(Dinamo),9 golova:Saša Crnec(Turnašica)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravec DinjevacPodravec 1181226-11 25
2. Drava Terezino PoljeDrava 1172230-10 23
3. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1171333-19 22
4. Turnašica TurnašicaTurnašica 1163228-12 21
5. Kladare KladareKladare 1162326-27 20
6. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 1151530-22 16
7. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1132619-29 11
8. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 1130817-32 9
9. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 1122712-26 8
10. Aršanj SedlaricaAršanj 1102913-46 2

Sljedeće kolo

Turnašica - Otrovanec, Turnašica, 13.4.2014. u 16,oo
Podravec - Aršanj, Dinjevac, 13.4.2014. u 16,oo
Dinamo (KD) - Bilogorac, Kapela Dvor, 13.4.2014. u 16,oo
Drava - Mladost (V), Terezino Polje, 13.4.2014. u 16,oo
Mladost (SG) - Kladare, Stari Gradac, 13.4.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.