Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Podravec - Graničar (ŽL)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vukman D.,Šamu ,Smrček I., delegat: Ivica Pavić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Ivan Mikec(68),Matej Erhatić(80) gosti:/

Brana - Aršanj         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Mesarić,Vukman T.,Blažević T., delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko50. Strijelci:domaći:Kruno Đapić(7),Darko Markulin (87),gosti:Tomislav Mrak(56),Danijel Šolo(78),

Sloga (DS) - Mladost (SG)         4 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Štauduar,Grlica,Žabčić F., delegat: Vlado Kolarić
Gledatelja oko60. Strijelci:domaći:Dario Subota(1),Marko Blažević (44),Marko Podravac(56),Stjepan Ivšić(76), gosti:Danijel Kovačić(3i90),Željko Crnčić(10i84),

Slaven - St. Brezovica         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Orač,Kelečić,Kokorić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/ gosti:Predrag Čađavćan(31),Danijel Potonjac(68),

Dinamo (KD) - Otrovanec         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Gašparić,Grubač,Šimon, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Saša Ivanešić(9),Marijan Novosel(12),Zvonimir Novosel(58 sa 11m),Jurica Košutić (70),gosti:Marin Pavleković(42),Sven Jambrišek(75)

Sokol - Bilogorac         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Ugarković,Gecaj,Horvat, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zvonimir Jakšić(38,49,87),Josip Lanšćak(36 sa 11mi72),Ivan Palfi(32)i Strahinja Kepec(52),gosti:/ *****Lista strijelaca***** 10 golova:Mario Jugović(Stara Brezovica)i Saša Ivanešić(Dinamo), 9 golova:Josip Kolovica(Brana),Marin Pavleković (Otrovanec)i Strahinja Kepec(Sokol), 8 golova:Tin Szabo(Sokol) i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1183031-8 27
2. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 1183034-14 27
3. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 1162322-16 20
4. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1162323-20 20
5. Sokol MilanovacSokol 1161440-15 19
6. Brana BačevacBrana 1144323-19 16
7. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1133526-23 12
8. Aršanj SedlaricaAršanj 1133520-29 12
9. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 1133515-25 12
10. Podravec DinjevacPodravec 1130814-33 9
11. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 1122716-32 8
12. Slaven DetkovacSlaven 11101011-41 3

Sljedeće kolo

Graničar (ŽL) - Bilogorac, Žlebina, 18.3.2012. u 15,3o
Sokol - Otrovanec, Milanovac, 18.3.2012. u 15,3o
Dinamo (KD) - St. Brezovica, Kapela Dvor, 18.3.2012. u 15,3o
Slaven - Mladost (SG), Brezovica, 18.3.2012. u 15,3o
Sloga (DS) - Aršanj, Dugo Selo, 18.3.2012. u 15,3o
Brana - Podravec, Gradina, 18.3.2012. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.