Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Turnašica - Podravec         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Vidović-Volenik,Bošnjak, delegat: Hudi
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Tomislav Dokuš(25).

Dinamo (KD) - Otrovanec         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Vencl.,Dežmarić,Majstorović I., delegat: Budiša
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Saša Ivanešić(29),Mato Iličić(46)i Marko Lacko(86 sa 11m),gosti:Davor Oberan(10 sa 11m),Marko Živko(60)i Matija Keserica(62).

Drava - Aršanj         5 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Majstorović D.,Šantić,Tatić, delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(39 i 44),Ilija Trivanović(14),Ivo Delić(77)i Valentino Pavlak(84),gosti:Josip Hampovčan(4).

Mladost (SG) - Bilogorac         2 : 4 ( 2 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Brdarić L.,Duvnjak, delegat: Špondreht
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Robert Puh(14),Ivan Hanić(45), gosti:Marko Strunjak(75 i 86 sa 11m),Danijel Ivanović(50)i Mihael Kolar(65).

Kladare - Mladost (V)         2 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Vecko I,Ferić ,Rajnović, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Dominik Maresić(32 i 36),gosti:Ivica Jurić(37 sa 11m i 79),Danijel Blažeković(48)i Mihael Mauko(61). *****LISTA STRIJELACA***** 18 golova: Marin Pavleković(Otrovanec),13 golova: Antonio Paulović(Drava),10 golova : Mihael Stubičar(Dinamo),9 golova : Saša Crnec(Turnašica) i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravec DinjevacPodravec 1071223-10 22
2. Drava Terezino PoljeDrava 1062228-10 20
3. Kladare KladareKladare 1062224-21 20
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1061326-17 19
5. Turnašica TurnašicaTurnašica 1053222-10 18
6. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 1051429-19 16
7. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 1030715-25 9
8. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1022616-27 8
9. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 1022612-24 8
10. Aršanj SedlaricaAršanj 1002811-43 2

Sljedeće kolo

Kladare - Turnašica, Kladare, 6.4.2014. u 16,oo
Mladost (V) - Mladost (SG), Vukosavljevica, 6.4.2014. u 16,oo
Bilogorac - Drava, Velika Črešnjevica, 6.4.2014. u 16,oo
Aršanj - Dinamo (KD), Sedlarica, 6.4.2014. u 16,oo
Otrovanec - Podravec, Otrovanec, 6.4.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.