Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Graničar (ŽL) - Sokol         2 : 7 ( 0 : 3 )
Suci: Štauduar,Grubač,Žabčić F., delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Dino Velenteković(56)i Predrag Počuć(88),gosti:Strahinja Kepec(63,67i69),Josip Lanšćak(17i37),Tin Szabo(21)i Ivan Jezerčić(86),

Bilogorac - Dinamo (KD)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lulić,Grlica,Šimon, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:/ gosti:Saša Ivanešić(30i89),

Otrovanec - Slaven         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Mesarić,Smrček M.,Šamu, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Marin Pavleković(10i59),Sven Jambrišek(18),Kristijan Tambolaš(43) i Davor Oberan(70 sa 11m),gosti:/

St. Brezovica - Sloga (DS)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko I.,Gecaj,Vukman T., delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Jugović(42i82),Alen Matić (45)i Slaven Turković(69),gosti:/

Mladost (SG) - Brana         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Matić,Majstorović, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Bruno Borondić(75i77), gosti:Darko Markulin(6)i Davor Boban(53),

Aršanj - Podravec         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Botković,Smrček I.,Vidalina, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Darko Saboloć(4i57),Miroslav Štukar(5),Oliver Grijanec(19)i Siniša Željeznak (76),gosti:/ *****Lista strijelaca***** 10 golova : Mario Jugović(Stara Brezovica), 9 golova : Josip Kolovica(Brana)i Saša Ivanešić(Dinamo), 8 golova : Tin Szabo(Sokol),Marin Pavleković (Otrovanec)i Strahinja Kepec(Sokol), 7 golova : Željko Mandić(Sloga),Bruno Borondić (Mladost) i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 1082030-10 26
2. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1073029-8 24
3. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 1062220-12 20
4. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1052319-18 17
5. Sokol MilanovacSokol 1051433-15 16
6. Brana BačevacBrana 1043321-17 15
7. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 1033415-23 12
8. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1032522-19 11
9. Aršanj SedlaricaAršanj 1032518-27 11
10. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 1022616-25 8
11. Podravec DinjevacPodravec 1020812-33 6
12. Slaven DetkovacSlaven 1010911-39 3

Sljedeće kolo

Podravec - Graničar (ŽL), Dinjevac, 6.11.2011. u 14,3o
Brana - Aršanj, Bačevac, 6.11.2011. u 14,3o
Sloga (DS) - Mladost (SG), Dugo Selo, 6.11.2011. u 14,3o
Slaven - St. Brezovica, Brezovica, 6.11.2011. u 14,3o
Dinamo (KD) - Otrovanec, Kapela Dvor, 6.11.2011. u 14,3o
Sokol - Bilogorac, Milanovac, 6.11.2011. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.