Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Orešac - Otrovanec         3 : 0 ( : )
Suci: Vidović An.,Horvat,Blažević T., delegat: Abalić
3:0 par-forfe jer igrači NK Otrovanec nisu imali ovjerene liječničke preglede,pa je utakmica temeljem članka 56 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS registrirana rezultatom 3:0(par- forfe)u korist NK Orešac,a protiv NK Otrovanec se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

St. Brezovica - Bilogorac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Teri,Stanić,Graša, delegat: Špoljar
Gledatelja oko 150. Strijelci:domači:Predrag Čađavčan(52 sa 11m), gosti : / Kod gostujučih igrača samo igrači broj 1,2 i 14 imaju ovjerenu registraciju za 2011.godinu dok ostali igrači nemaju ovjerenu registraciju za 2011.g. te se protiv NK Bilogorac podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Mladost (SG) - Aršanj         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Botković,Košić,Horvatinović, delegat: Duvnjak
Gledatelja:50. Strijelci:Domaći:/Gosti:Tomislav Mrak(28)

Brana - Sloga (DS)         2 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Graša,Smrček I.,Vukman, delegat: Budiša
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Koščak(8) i Đapić(60), gosti:Podravac(44 i 84),Mandić(34),Šokac(61) i Miličević(64 sa 11m),

Podravec - Kladare         0 : 3 ( : )
Suci: Lulić ,Makvić,Šimon, delegat: Pavić
Gledatelja oko 40. Utakmica se temeljem članka 75 Pravilnika o nog. natjecanjima registrira 3:0 u korist NK Kladare jer je za nk Podravec nastupio Dario Erhatić koji je bio kažnjen zabranom igranja. *****Lista strijelaca***** 17 golova : Dominik Maresić(Kladare), 9 golova : Robert Puh(Otrovanec) i Kristijan Kršić(Sloga), 8 golova : Mario Jugović(Orešac) i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 1090149-14 27
2. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1071236-15 22
3. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 1060425-19 18
4. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1052325-17 17
5. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 1052315-9 17
6. Aršanj SedlaricaAršanj 1042412-16 14
7. Podravec DinjevacPodravec 1041517-23 13
8. Orešac OrešacOrešac 1031618-35 10
9. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 100379-24 3
10. Brana BačevacBrana 100288-42 2

Sljedeće kolo

Aršanj - St. Brezovica, Sedlarica, 10.4.2011. u 17,00
Podravec - Orešac, Dinjevac, 10.4.2011. u 17,00
Kladare - Brana, Kladare, 10.4.2011. u 17,00
Sloga (DS) - Mladost (SG), Dugo Selo, 10.4.2011. u 17,00
Bilogorac - Otrovanec, Velika Črešnjevica, 10.4.2011. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.