Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Otrovanec - Podravec         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Grlica,Knežević,Lješčak, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Marin Pavleković(38 sa 11m), gosti:Filip Bastalić(33)i Dominik Bastalić(57).

Mladost (SG) - Brana         6 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Bošnjak,Tomljenović,Melinčević, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Robert Puh(38 i 68),Željko Crnčić (12),Tomislav Mrak(33),Bruno Borondić(43)i Vedran Huđek(66),gosti:Kruno Đapić(55).

Bilogorac - Sloga (DS)         2 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Vinovrški,Blažević,Moslavac K., delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Selvir Gjanić(76)i Josip Martinez (88),gosti:Denis Rajnović(5 i 53 sa 11m)i Jasmin Kršić(56 i 64).

Aršanj - Kladare         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Kajić,Smrček M.,Godeč Krešimir, delegat: Krunoslav Hudi
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Elvis Tandarić(22)i Marko Malčec (52),gosti:Zdravko Bujanić(10 sa 11m i 88 sa 11m) i Ivica Raić(25).

Croatia - Dinamo (KD)         4 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Presećan,Ferić, Horvatinović, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marko Balažić(23 i 90),Matija Pavić(19)i Marijan Tržić(49),gosti:Marijan Tržić(61-autogol)i Marko Lacko(68 sa 11m). LISTA STRIJELACA: 2 gola:Robert Puh(Mladost),Denis Rajnović(Sloga),Jasmin Kršić(Sloga),Marko Balažić (Croatia),Zdravko Bujanić(Kladare)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 11006-1 3
2. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 11004-2 3
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 11004-2 3
4. Kladare KladareKladare 11003-2 3
5. Podravec DinjevacPodravec 11002-1 3
6. Aršanj SedlaricaAršanj 10012-3 0
7. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 10011-2 0
8. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 10012-4 0
9. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 10012-4 0
10. Brana BačevacBrana 10011-6 0

Sljedeće kolo

Kladare - Croatia, Kladare, 4.9.2016. u 17,oo
Sloga (DS) - Aršanj, Dugo Selo, 4.9.2016. u 17,oo
Brana - Bilogorac, Bačevac, 4.9.2016. u 17,oo
Podravec - Mladost (SG), Dinjevac, 4.9.2016. u 17,oo
Graničar (ŽL) - Otrovanec, Žlebina, 4.9.2016. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.