Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Aršanj - Turnašica         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Grlica,Vukman T.,Gomerčić, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danijel Solo(47),gosti:Saša Crnec(71 i 76)i Mario Sulimanac(84).

Sloga (DS) - Otrovanec         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Majstorović,Vidalina,Jakubec, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Igor Šokac(41),Jasmin Kršić(46)i Marko Podravac(50),gosti:Slaven Tišljar(26).

Drava - Dinamo (KD)         7 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Vecko I.,Gecaj,Majstorović D., delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Slobodan Petković(36 sa 11m i 39),Kristijan Brnadić(7),Mario Židak(23),Marko Parić(60),Antonio Paulović(68)i Danijel Bukvić(75), gosti: Jurica Košutić(75)i Saša Ivanešić (85 sa 11m).

Bilogorac - Podravec         7 : 2 ( 4 : 2 )
Suci: Šamu,Smrček I.,Ferić, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Marko Strunjak(31,60 i 70), Ivan Šagolj(23 i 71),Danijel Ivanović(18)i Mihael Kolar(33),gosti:Marko Presečan(2)i Stjepan Došlin(16). Utakmica je prekinuta u 81' jer su gosti ostali sa šest(6)igrača,pa se utakmica temeljem članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira postignutim rezultatom,a protiv NK Podravec se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Mladost (V) - Sokol         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Špiranec,Raptavi,Čubrlo, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/ gosti:Strahinja Kepec(36,48,75 i 87)i Karlo Međimurec(4). *****LISTA STRIJELACA***** 4 gola : Strahinja Kepec(Sokol), 3 gola : Marko Strunjak(Bilogorac), 2 gola : Saša Crnec(Turnašica),Slobodan Petković (Drava),Ivan Šagolj(Bilogorac)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 11007-2 3
2. Drava Terezino PoljeDrava 11007-2 3
3. Sokol MilanovacSokol 11005-0 3
4. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 11003-1 3
5. Turnašica TurnašicaTurnašica 11003-1 3
6. Aršanj SedlaricaAršanj 10011-3 0
7. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 10011-3 0
8. Podravec DinjevacPodravec 10012-7 0
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 10012-7 0
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 10010-5 0

Sljedeće kolo

Turnašica - Sokol, Turnašica, 9.9.2012. u 17,oo
Podravec - Mladost (V), Dinjevac, 9.9.2012. u 17,oo
Dinamo (KD) - Bilogorac, Kapela Dvor, 9.9.2012. u 17,oo
Otrovanec - Drava, Otrovanec, 9.9.2012. u 17,oo
Aršanj - Sloga (DS), Sedlarica, 9.9.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.