Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Bilogorac - Graničar (ŽL)         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Mesarić,Adamović,T.Blažević, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 30. Strijelci: 1:0 Marko Strunjak(23),1:1 Tomislav Marošević(38),1:2 Dario Šuvak(44),2:2 Mihael Kolar(54).

Otrovanec - Sokol         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Majkl Brlas,Barčan,Marin Brlas, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 70. Strijelci: 1:0 Igor Franjić(2),2:0 Slaven Tišljar(54),2:1 Edo Winkler(84).

St. Brezovica - Dinamo (KD)         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Grgurić,Vinovrški,F.Žabčić, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 50. Strijelci:1:0 Slaven Turković(8),2:0 Stjepan Brođanac(25),3:0 Danijel Potonjac(61),4:0 Danijel Lukačević(66),4:1 Igor Horvat(81).

Mladost (SG) - Slaven         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Mdved,T.Vukman,Gecaj, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 70. Strijelci:1:0Davor Zelenbrz(2),2:0 Bruno Borondić(12),3:0 Goran Štefančić(65),4:0 Robert Gajski (89).

Aršanj - Sloga (DS)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vidović,Horvatinović,Šamu, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 50. Strijelci: 1:0 Mario Golubić(3),1:1 Krešimir Perković(30),1:2 Dean Prajo(61),2:2 Miroslav Štukar(76).

Podravec - Brana         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Špiranec,I.Smrček,Grlica, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 60. Strijelci : 0:1 Igor Jurišić(17),0:2 Josip Kolovica(19),0:3 Kruno Đapić(78),0:4 Josip Kolovica(81). *****Lista strijelaca***** 2 gola : Josip Kolovica(Brana) i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 11004-0 3
2. Brana BačevacBrana 11004-0 3
3. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 11004-1 3
4. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 11002-1 3
5. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 10102-2 1
6. Bilogorac Velika ČrešnjevicaBilogorac 10102-2 1
7. Aršanj SedlaricaAršanj 10102-2 1
8. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 10102-2 1
9. Sokol MilanovacSokol 10011-2 0
10. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 10011-4 0
11. Slaven DetkovacSlaven 10010-4 0
12. Podravec DinjevacPodravec 10010-4 0

Sljedeće kolo

Graničar (ŽL) - Brana, Žlebina, 4.9.2011. u 17,oo
Sloga (DS) - Podravec, Dugo Selo, 4.9.2011. u 17,oo
Slaven - Aršanj, Brezovica, 4.9.2011. u 17,oo
Dinamo (KD) - Mladost (SG), Kapela Dvor, 4.9.2011. u 17,oo
Sokol - St. Brezovica, Milanovac, 4.9.2011. u 17,oo
Bilogorac - Otrovanec, Velika Črešnjevica, 4.9.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.