Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 9. kola

Tehničar (Cv) - Rovišće         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Brdarić,Grujić,Selenić, delegat: Jurišić
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Kosir(27),Novačić(36),Markušić(83).Gosti:/

Mladost (KP) - Zdenka 91         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Sa.Ličinić,Si.Ličinić, delegat: Arefijev
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Topalović(23),Kovačić(68).Gosti:Korenika(68)

Dinamo (Pr) - Garić         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Herent,Vukman, delegat: Bračko
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Markešić(31,77),Rumenjak(70).Gosti:Dergez(37)

Pitomača - Papuk         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Starčević,Višić,Šuveljak, delegat: Penava
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Miloš(60).Gosti:DusparaDražen(81)

Graničar (Đ) - Podravac (V)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fejer,Geler,Abdić, delegat: Vargović
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Virovitica - Slatina         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Blašković,Novak,Mađerić, delegat: Bradvica
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Kovač Denis(7,71),Suvajac(36,42),Kovač Sandi(57).Gosti:/

Tomislav (Ber) - Križevci         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko,Šantić,Culej, delegat: Martinčić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:/.Gosti:Kofler(74)****LISTA STRIJELACA *** 9 Škaro Filip (Pitomača) 6 Belobrk Vjekoslav (Graničar Đ)Sabol Igor (Podravac) 5 Antal Romano (Zdenka 91)Kosir Boris (Tehničar) Markešić Josip (Dinamo P.)Špoljarić Benjamin (Papuk) 4 Ciglar Danijel (Slatina)Kovač Denis (Virovitica) Mihatović Antonio (Garić)Mimić Borna (Papuk) Suvajac Nikola (Virovitica)Tirić Domagoj (Tomislav B.)

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 981018-0 25
2. Pitomača PitomačaPitomača 953116-6 18
3. Papuk OrahovicaPapuk 953116-6 18
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 951312-10 16
5. Križevci KriževciKriževci 943213-8 15
6. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 942311-11 14
7. Podravac (V) VirjePodravac (V) 934210-10 13
8. Slatina SlatinaSlatina 941413-16 13
9. Virovitica ViroviticaVirovitica 931512-9 10
10. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 931511-13 10
11. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 930612-22 9
12. Garić GarešnicaGarić 922510-13 8
13. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 914417-22 7
14. Rovišće RovišćeRovišće 90092-27 0

Sljedeće kolo

Rovišće - Križevci, Rovišće, 29.10.2017. u 14,3o
Slatina - Tomislav (Ber), Slatina, 28.10.2017. u 15,3o
Podravac (V) - Virovitica, Virje, 28.10.2017. u 15,3o
Papuk - Graničar (Đ), Orahovica, 28.10.2017. u 15,3o
Garić - Pitomača, Garešnica, 28.10.2017. u 15,3o
Zdenka 91 - Dinamo (Pr), Veliki Zdenci, 28.10.2017. u 15,3o
Tehničar (Cv) - Mladost (KP), Cvetkovec, 28.10.2017. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.