Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 8. kola

Pitomača - Daruvar         8 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Hlevnjak,Novak,Jagarinec, delegat: Putak
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Veličan(9,13,74),Filipović(32,85),Begović(65),Jendrašić(83).Gosti:/

Zdenka 91 - Rovišće         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Bošnjak,Herent,Špiranec, delegat: Polančec
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Plantek(40),Brekalo(45,47),Lukenda(89).Gosti:/

Križevci - Graničar (Đ)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Šuveljak,Miklečić,Jurić, delegat: Blažević
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Bartol(8),Mladen(57 iz 11m,76 iz 11m).Gosti:/

Podravac (V) - Virovitica         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Armin Gadžo,Jeličić,Lagundžija, delegat: Brujić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Senjan(67),Karan(72).Gosti:Milinović(8),Pintarić(85)

Tomislav (Ber) - Tehničar (Cv)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Šantić,Majstorović, delegat: Rijetković
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:/.Gosti:Lovrek(62)

Dinamo (Pr) - Papuk         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Matočec,Sminderovac,Mađerić, delegat: Kuhinek
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Filić(36).Gosti:Vrataković(37),Čavić(62)

Slatina - Garić         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Gregurina,Juriša,Balint, delegat: Moslavac
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:/Gosti:Kožuhar(40,51,76),Mihatović(60),Hakenberg(86)*****LISTA STRIJELACA:10 golova Lovrek Kruno (Tehničar) Markušić Matija (Tehničar) 7 golova Mihatović Antonio (Garić) Mladen Hrvoje (Križevci) 6 golova Plantek Ivan (Zdenka 91) 5 golova Filipović Hrvoje (Pitomača) Jakšinić Marin (Dinamo P.) Kožuhar Filip (Garić) Veličan Matija (Pitomača) 4 gola Brekalo Kristijan (Zdenka 91) Čavić Marin (Papuk) Firbas Goran (Tehničar) Herent Matej (Pitomača) Kočiš Zoran (TOMISLAV B.) Radičević Marko (Rovišće) Višak Matija (Križevci) Vuković Ivan (Papuk)

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 880032-4 24
2. Pitomača PitomačaPitomača 870127-5 21
3. Garić GarešnicaGarić 870119-7 21
4. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 850319-13 15
5. Križevci KriževciKriževci 842222-15 14
6. Papuk OrahovicaPapuk 842217-14 14
7. Slatina SlatinaSlatina 83149-17 10
8. Virovitica ViroviticaVirovitica 822412-13 8
9. Podravac (V) VirjePodravac (V) 814310-15 7
10. Rovišće RovišćeRovišće 82159-24 7
11. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 813411-16 6
12. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 81349-17 6
13. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 81165-18 4
14. Daruvar DaruvarDaruvar 80174-27 1

Sljedeće kolo

Garić - Pitomača, Garešnica, 22.10.2016. u 16,00
Papuk - Slatina, Orahovica, 22.10.2016. u 16,00
Tehničar (Cv) - Dinamo (Pr), Cvetkovec, 22.10.2016. u 16,00
Virovitica - Tomislav (Ber), Virovitica, 22.10.2016. u 16,00
Graničar (Đ) - Podravac (V), Đurđevac, 22.10.2016. u 16,00
Daruvar - Zdenka 91, Daruvar, 22.10.2016. u 16,00
Rovišće - Križevci, Rovišće, 23.10.2016. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.