Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 8. kola

Rovišće - Tomislav (Ber)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Herent,Grujić, delegat: Henezi
Gledatelja 120.Strijelci:Prskalo(20 ag).Gosti:/

Križevci - Virovitica         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fejer,Miklečić,Jeličić, delegat: Polančec
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Višak(67).Gosti:/

Slatina - Graničar (Đ)         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Starčević,Geler,Abdić, delegat: Stojanović
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Vicić(65),Ciglar(74,82).Gosti:Belobrk(17 iz 11m)

Podravac (V) - Pitomača         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Hruškar,Jurić,Smrček, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 140.Strijelci:Domaći:/.Gosti:/

Papuk - Dinamo (Pr)         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Hlevnjak,Švagelj,Koprić, delegat: Blažević
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Mimić(11),Špoljarić(16,65).Gosti:Markešić(22),Cmrk(56 iz 11m)

Garić - Mladost (KP)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Vukman,Selenić, delegat: Gadžo
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Mihatović(11),Brajković(64),Vaclavek(78 iz 11m).Gosti:/

Zdenka 91 - Tehničar (Cv)         0 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Vecko,Majstorović,Špiranec, delegat: Kuhinek
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:/.Gosti:Kosir(3),Markušić(13),Hudak(18),Milek(48 iz 11m),Golik(80) LISTA STRIJELACA -9 Škaro Filip (Pitomača) 6 Belobrk Vjekoslav (Graničar Đ)Sabol Igor (Podravac) 5 Antal Romano (Zdenka 91)Špoljarić Benjamin (Papuk) 4 Ciglar Danijel (Slatina)Kosir Boris (Tehničar) Mihatović Antonio (Garić)Mimić Borna (Papuk) Tirić Domagoj (Tomislav B.) 3 Bubaš Matija (Slatina)Markešić Josip (Dinamo P.) Radinković Benjamin (Papuk) Višak Matija (Križevci)

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 871015-0 22
2. Pitomača PitomačaPitomača 852115-5 17
3. Papuk OrahovicaPapuk 852115-5 17
4. Slatina SlatinaSlatina 841313-11 13
5. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 841310-9 13
6. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 841311-11 13
7. Križevci KriževciKriževci 833212-8 12
8. Podravac (V) VirjePodravac (V) 833210-10 12
9. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 831411-12 10
10. Garić GarešnicaGarić 82249-10 8
11. Virovitica ViroviticaVirovitica 82157-9 7
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 814316-20 7
13. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 82069-21 6
14. Rovišće RovišćeRovišće 80082-24 0

Sljedeće kolo

Tehničar (Cv) - Rovišće, Cvetkovec, 21.10.2017. u 16,oo
Mladost (KP) - Zdenka 91, Kloštar Podravski, 22.10.2017. u 16,oo
Dinamo (Pr) - Garić, Predavac, 22.10.2017. u 16,oo
Pitomača - Papuk, Pitomača, 21.10.2017. u 16,oo
Graničar (Đ) - Podravac (V), Đurđevac, 21.10.2017. u 16,oo
Virovitica - Slatina, Virovitica, 21.10.2017. u 16,oo
Tomislav (Ber) - Križevci, Berek, 21.10.2017. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.