Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 7. kola

Zdenka 91 - Rovišće         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Koprić,Mađarić,Švagelj, delegat: Grabovac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Holas(8),Brekalo(34),Varat(41),Kubišta(87,88),Antal(76).Gosti:Jaković(80 iz 11m)

Tehničar (Cv) - Garić         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,špiranec,Majstorović, delegat: Zagorščak
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Kosir(52).Gosti:/

Mladost (KP) - Papuk         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Smrček,Višić,Šuveljak, delegat: Koštić
Gledatelja 250.Strijelci:Domaći:Herent(23 iz 11m),Matančić(45+2).Gosti:/

Dinamo (Pr) - Podravac (V)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Ličinić Sa.,Selenić, delegat: Putak
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Cmrk(75).Gosti:Sabol(52),Hrženjak(58)

Pitomača - Slatina         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Šantić, delegat: Slatina
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Škaro(29,82),Sidnjenko(90).Gosti:/

Graničar (Đ) - Križevci         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Đorđević,Jeličić,Hruškar, delegat: Moslavac
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Belobrk(1),Piragić(55).Gosti:Jandrašec(6),Mladen(80)

Virovitica - Tomislav (Ber)         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Molvarec,Novak,Posavec, delegat: Tomić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Suvajac(81 iz 11m).Gosti:Starčević(15),Tirić(19)

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 761010-0 19
2. Pitomača PitomačaPitomača 751115-5 16
3. Papuk OrahovicaPapuk 742112-3 14
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 741210-6 13
5. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 741210-8 13
6. Podravac (V) VirjePodravac (V) 732210-10 11
7. Slatina SlatinaSlatina 731310-10 10
8. Križevci KriževciKriževci 723211-8 9
9. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 714216-15 7
10. Virovitica ViroviticaVirovitica 72147-8 7
11. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 721410-12 7
12. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 72057-18 6
13. Garić GarešnicaGarić 71246-10 5
14. Rovišće RovišćeRovišće 70072-23 0

Sljedeće kolo

Rovišće - Tomislav (Ber), Rovišće, 15.10.2017. u 16,oo
Križevci - Virovitica, Križevci, 14.10.2017. u 16,oo
Slatina - Graničar (Đ), Slatina, 14.10.2017. u 16,oo
Podravac (V) - Pitomača, Virje, 14.10.2017. u 16,oo
Papuk - Dinamo (Pr), Orahovica, 14.10.2017. u 16,oo
Garić - Mladost (KP), Garešnica, 14.10.2017. u 16,oo
Zdenka 91 - Tehničar (Cv), Veliki Zdenci, 14.10.2017. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.