Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 5. kola

Garić - Rovišće         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Cafuta,Herent,Ferić, delegat: Polančec
Gledatelja 130.Strijelci:Domaći:Mihatović(5),Batinić(34).Gosti:/

Zdenka 91 - Papuk         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ritoša,Dević,Novak, delegat: Gadžo
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Bahun(53).Gosti:Podboj(27),Mimić(44),Špoljarić(79)

Tehničar (Cv) - Podravac (V)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Šantić,Vukman, delegat: Bračko
Gledatelja 250.Strijelci:Domaći:Jadanić(21),Bartolović(40).Gosti:/

Mladost (KP) - Slatina         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fejer,Jeličić,Šuveljak, delegat: Blažević
Gledatelja 250.Strijelci:Domaći:Kovačić(44).Gosti:Bihar(40)

Dinamo (Pr) - Križevci         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Vecko,Ličinić,Špiranec, delegat: Jurišić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Orejaš(25),Višak(33,40),Tihelka(90+2)

Pitomača - Tomislav (Ber)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Blašković,Marko Punčec,Posavec, delegat: Kuhinek
Gledatelja 90.Strijelci:Domaći:Sabljić(26),Škaro).Gosti:/

Graničar (Đ) - Virovitica         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Hruškar,Višić,Jurić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Belobrk(59 iz 11m).Gosti:/*** LISTA STRIJELACA****7 Škaro Filip (Pitomača) 5 Sabol Igor (Podravac) 4 Belobrk Vjekoslav (Graničar Đ) 3 Antal Romano (Zdenka 91)Mimić Borna (Papuk) Radinković Benjamin (Papuk)Špoljarić Benjamin (Papuk)

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 55009-0 15
2. Papuk OrahovicaPapuk 541012-1 13
3. Pitomača PitomačaPitomača 541012-2 13
4. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 54017-3 12
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 52218-7 8
6. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 52126-6 7
7. Slatina SlatinaSlatina 52126-6 7
8. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 52035-12 6
9. Križevci KriževciKriževci 51226-6 5
10. Virovitica ViroviticaVirovitica 51134-6 4
11. Garić GarešnicaGarić 51135-8 4
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 50329-13 3
13. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 50145-10 1
14. Rovišće RovišćeRovišće 50051-15 0

Sljedeće kolo

Rovišće - Virovitica, Rovišće, 1.10.2017. u 16,oo
Tomislav (Ber) - Graničar (Đ), Berek, 30.9.2017. u 16,oo
Križevci - Pitomača, Križevci, 30.9.2017. u 16,oo
Slatina - Dinamo (Pr), Slatina, 30.9.2017. u 16,oo
Podravac (V) - Mladost (KP), Virje, 30.9.2017. u 16,oo
Papuk - Tehničar (Cv), Orahovica, 30.9.2017. u 16,oo
Garić - Zdenka 91, Garešnica, 30.9.2017. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.