Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 4. kola

Rovišće - Graničar (Đ)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Vukman, delegat: Putak
Gledatelja 130.Strijelci:Domaći:/Gosti:Belobrk(78),Lenardić(89)

Virovitica - Pitomača         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Si.,Ličinić Sa.,Selenić, delegat: Henezi
Gledatelja 250.Strijelci:Domaći:Suvajac(70iz 11m).Gosti:Škaro(34 iz 11m)

Tomislav (Ber) - Dinamo (Pr)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Dergez,Novak,Mađerić, delegat: Tomić
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Starčević(30).Gosti:Markešić(40,51)

Križevci - Mladost (KP)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Bliznac,Geler,Abdić, delegat: Martinčić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:/Gosti:Presečan(75)

Slatina - Tehničar (Cv)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Starčević,Miklečić,Višić, delegat: Moslavac
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:/Gosti:Kosir(60),Lovrek(87)

Podravac (V) - Zdenka 91         4 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Culej,Herent,Ferić, delegat: Slatina
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Sabol(7,20,85),Šklebar(56).Gosti:Varat(2),Holas(6)Antal(54),Tomašek(75 iz 11m)

Papuk - Garić         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Koprić,Sminderovac,Švagelj, delegat: Stojanović
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Mimić(35),Špoljarić(80,84).Gosti:/

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 44007-0 12
2. Papuk OrahovicaPapuk 43109-0 10
3. Pitomača PitomačaPitomača 431010-2 10
4. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 43016-3 9
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 42208-5 8
6. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 42025-5 6
7. Slatina SlatinaSlatina 42025-5 6
8. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 42025-8 6
9. Virovitica ViroviticaVirovitica 41124-5 4
10. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 40318-10 3
11. Križevci KriževciKriževci 40222-6 2
12. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 40135-8 1
13. Garić GarešnicaGarić 40133-8 1
14. Rovišće RovišćeRovišće 40041-13 0

Sljedeće kolo

Garić - Rovišće, Garešnica, 23.9.2017. u 16,oo
Zdenka 91 - Papuk, Veliki Zdenci, 23.9.2017. u 16,oo
Tehničar (Cv) - Podravac (V), Cvetkovec, 23.9.2017. u 16,oo
Mladost (KP) - Slatina, Kloštar Podravski, 24.9.2017. u 16,oo
Dinamo (Pr) - Križevci, Predavac, 24.9.2017. u 16,oo
Pitomača - Tomislav (Ber), Pitomača, 23.9.2017. u 16,oo
Graničar (Đ) - Virovitica, Đurđevac, 23.9.2017. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.