Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 3. kola

Tomislav (Ber) - Pitomača         1 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Fazlić,Sminderovac,Mađarić, delegat: Lagančić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Kočić(8) Gosti:Begović(27,77 iz 11m),Filipović(49),Veličan(61),Herent(82)

Dinamo (Pr) - Podravac (V)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Sin.Ličinić,Sa.Ličinić,Šamu, delegat: Jurišić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Markešić(74) Gosti:Hrženjak(54)

Slatina - Križevci         1 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Đorđević,Geler,Abdić, delegat: Grabovac
Gledatelja 50.Strijelci-Domaći:Kupres (42) Gosti:Kofler(18),Mladen(24,80 iz 11m),Bartol(28)

Garić - Zdenka 91         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Špoljarić,Herent,Šantić, delegat: Arefijev
Gledatelja:200 Strijelci-Domaći:Mihatović(2,24), Gosti:Klimeš(10)

Papuk - Daruvar         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Dergez,Juriša,Jagarinec, delegat: Stojanović
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Radinković 87 iz 11m) Gosti;/

Tehničar (Cv) - Rovišće         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Bošnjak,Grujić,Špiranec, delegat: Martinčić
Gledatelja 100.Strijelci.Domaći:Lovrek(7,44,72),Markušić(50),Firbas(87),Gosti:/

Virovitica - Graničar (Đ)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ar.Gadžo,Miklečić,Jurić, delegat: Henezi
Gledatelja 100.Strijelci.Domaći:/Gosti:Horvat(51)

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 330011-0 9
2. Papuk OrahovicaPapuk 33009-2 9
3. Garić GarešnicaGarić 33007-1 9
4. Križevci KriževciKriževci 321010-3 7
5. Pitomača PitomačaPitomača 32017-3 6
6. Podravac (V) VirjePodravac (V) 31204-2 5
7. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 31115-7 4
8. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 31023-5 3
9. Slatina SlatinaSlatina 31023-6 3
10. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 31022-5 3
11. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 30213-7 2
12. Daruvar DaruvarDaruvar 30031-7 0
13. Virovitica ViroviticaVirovitica 30030-6 0
14. Rovišće RovišćeRovišće 30031-12 0

Sljedeće kolo

Pitomača - Graničar (Đ), Pitomača, 17.9.2016. u 16,30
Rovišće - Virovitica, Rovišće, 18.9.2016. u 16,30
Daruvar - Tehničar (Cv), Daruvar, 17.9.2016. u 16,30
Zdenka 91 - Papuk, Veliki Zdenci, 17.9.2016. u 16,30
Križevci - Garić, Križevci, 17.9.2016. u 16,30
Podravac (V) - Slatina, Virje, 17.9.2016. u 16,30
Tomislav (Ber) - Dinamo (Pr), Berek, 17.9.2016. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.